Chlapec tajně snědl pizzu z našeho stolu: Jak reagovala jeho několikanásobná matka

Tato žena má šest dětí. Tak se stálo, že nyní musíme být sousedy.

Kluk/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Její tři děti odjely do táborů a nejmladší zůstaly doma. Jeden z nich rád škodí. Rád běhá kolem našeho bytu, otevírá dveře a utíká, a pak říká, že to není on. Ostatní dvě děti se ale chovají normálně.

Kluk/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

A včera jsem udělala pizzu. Můj syn ji snědl, ale pár zbývajících kousků jsem nechala na stole pro případ, že můj Radek je bude jíst později. Syn sousedky všiml, jak Radek jedl pizzu, a požádal o kousek. Samozřejmě jsem mu jeden dala. Po chvíli ale se do našeho bytu podíval starší chlapec a řekl, že jeho mladší bratr snědl pizzu bez povolení. Jejich matka nebyla doma, její kamarádka hlídala je v tento okamžik.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Našla jsem chlapce, který se již dokázal schovávat, protože věděl, že je vinen a vysvětlila jsem mu, že cizí věci nelze vzít požádání. Kamarádka se mě zeptala, co kluk tentokrát udělal, a také mu vysvětlila, že se tak nesmí dělat.

Kluk/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Můj Radek o pár hodin později chtěl znovu jíst. Udělala jsem novou pizzu a vzala ji do pokoje, aby mohl klidně se najíst. Syn sousedky si to opět všiml, omluvil se a požádal o kousek. Tentokrát jsem to odmítla, protože kdyby neuviděl novou pizzu, ani by ho nenapadlo se omluvit.

Kluk/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Po chvíli jsme zaslechli klepání. Matka dětí se vrátila. Přinesla talíř se třemi plátky pizzy. Pravděpodobně mluvila s kamarádkou, a ta jí vyprávěla příběh s pizzou. Nechtěla jsem vzít, žena ale neoblomně trvala na svém. Pizza byla naprosto vynikající.

Ženy/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Překvapila mě reakce několikanásobné matky. Myslela jsem, že na to ani nedá pozor. Navíc, já bych jí o tom nic neřekla. Ale takto všechno dopadlo.

ČTĚTE TAKÉ: ŽENA SE VRÁTILA Z PRÁCE A PORODILA DÍTĚ: DOZVĚDĚLA SE O TĚHOTENSTVÍ, KDYŽ ZAČALY KONTRAKCE

PSALI JSME: KDYŽ STUDENT URAZIL STARŠÍHO MUŽE, ANI SI NEMYSLEL, ŽE VŠECHNO DOPADNE TAKTO

Share