Chlap našel na kraji silnice ošuntělou peněženku: Neměl ponětí, k čemu by to mohlo vést

Před deseti lety jsem na cestě do práce narazil na peněženku ležící na kraji silnice. Nevypadala co nejlépe, všechny vymazána do děr.

Uvnitř byl dopis a pár dolarů. Četl jsem tento dopis, protože jsem si myslel, že najdu nějaké informace o majiteli peněženky.

.

Dopis obsahoval zprávu z roku 1944: „Milý Michaele! Moje matka mi zakázala, abych tě viděla. Odpusť mi, miluji tě a budu vždy milovat. Anna“

Tato slova se mě velmi dotkla a rozhodl jsem se najít majitelе peněženky. Viděl jsem pouze adresu na zadní straně obálky.

Telefonní ústředna mi odmítla poskytnout žádné informace o lidech, kteří žijí na této adrese, ale operátor mě po dlouhém přesvědčování spojil se správným abonentem.

.

Žena zvedla telefon a já se okamžitě zeptal, jestli zná Annu. Žena mi řekla, že tento dům koupila před několika lety.

Matka Anny je v pečovatelském domě, kam jsem se okamžitě rozhodl zavolat. Tam mi to bylo řečeno, že její matka zemřela.

Ale jak se ukázalo, Anna sama žije v jiném domově pro seniory. Navíc se ukázalo, že místo, kde je žena, kterou hledám, není daleko od mého domu. Okamžitě jsem tam zavolal a řekl situaci.

.

Později jsem se seznámil s Annou, byla to malá stará žena s neuvěřitelně dobrým úsměvem. Okamžitě jsem jí řekl o nálezu a dopisu.

Žena vyprávěla příběh své nešťastné lásky. Jak se ukázalo, její matka jí zakázala setkat se se milencem, protože dívce bylo teprve 16 let.

Potom Anna skrze slzy slabě řekla: „Pokud ho najdete, řekněte mu, že ho stále miluji a nikdy jsem se nevdala. Nikdo pro mě nemohl být jako on… “

Strážný slyšel celý příběh ženy a já jsem se rozhodl mu ukázat peněženku.

Muž okamžitě vykřikl: „Vím, kdo je vlastníkem! Toto je pan Goldstein! Když jde na procházku, pokaždé ztratí tuto peněženku navždy. Jí jsem už vrátil mu třikrát. Bydlí poblíž, přivedu ho k Vám teď! “

Když ho sestra přivedla k Anně, žena ho okamžitě poznala.

.

„Michaele?“ Michaele? To jsi ty?!“ Anna tomu nemohla uvěřit.

Nechali jsme je na pokoji a vyšli do chodby. Tento příběh je neuvěřitelný.

Lidé, kteří se milovali po celý svůj život, byli ve vzdálenosti několika metrů.

.

Tento příběh nás učí hodnotit každou minutu našeho života.

Co si o tom myslíte?

Psali jsme: Bezdětné manželé se rozhodli adoptovat trojčata, ale osud je potěšil a stali se rodiči šesti dětí

Share