“Chceme dát šanci všem krásným ženám, nejenom těm, co se jako ženy narodily”: Taťána Makarenko vyhlásila další ročník své soutěži

Známá modelka Taťána Makarenko, která už několik let je ředitelkou soutěži Miss Česká Republika vyhlásila další ročník největší české modelové soutěži. Letos ale se její soutěži mohou zúčastnit všechny krásné ženy.

Taťána Makarenko/Zdroj: instagram.com

Portálu Blesk modelka řekla, že všechny ženy znamená, že se její soutěži zúčastní ženy s menším postižením a také tzn. transgendery. “Chceme dát šanci všem krásným ženám, nejenom těm, co se jako ženy narodily,” řekla modelka.

Už dávno ve všech zahraničních modelových soutěžích vystupují modelky transgendery a také s menším postižením, a Makarenko se rozhodla jít stejnou cestou.

Taťána Makarenko/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, bude to nejlepší soutěž, protože v Nevadě soutěž krásy vyhrála žena, která se narodila jako muž. Taťána ale řekla, že se její soutěži nemohou zúčastnit jen ženy, které v minulosti buď natáčely nebo fotily porna.

Taťána Makarenko/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: PAVLÍNA POŘÍZKOVÁ SE PO ROZCHODU S PARTNEREM POCHLUBILA FOTKOU V BIKINÁCH: ŠESTAPADESÁTÝ LÉTA MODELKA UKÁZALA FANOUŠKŮM SVOU PERFEKTNÍ POSTAVU

PŘIPOMÍNÁME: KRÁSKA A BUDOUCÍ MODELKA: JAK VYPADÁ 15LETÁ DCERA TOMA CRUISE A KATIE HOLMES

Share