Česko ztratilo další významnou osobnost: do hvězdného nebe odešla jedna z nejlepších českých moderátorek Eva Jurinová

Celá Česká Republika je v slzách. Do hvězdného nebe odešla jedna z nejlepších a nejslavnějších moderátorek Eva Jurinová. Zemřela ve věku 67 let.

Známá moderátorka se narodila v Ostravě, ale ukončila žurnalistiku na Karlově univerzitě v Praze, po které začala pracovat v ostravské ČT. Celých pět let tam pracovala, ale potom se přestěhovala do Prahy.

Eva Jurinová/Zdroj: youtube.com

Byla celých 11 let redaktorkou, ale potom začala moderovat relaci Deník. Nějakou dobu byla u šéfredaktorkou novin a také rádio, ale v roce 1995 začala její úspěšná kariéra moderátorky.

Před lety Eva říkala, že nabídku moderovat Televizní noviny dostala nečekaně. Noviny moderovala se svým kolegou Zbyňkem Merunkou, a to, jak Eva moderovala měli rádi všichni diváci.

Eva Jurinová/Zdroj: youtube.com

Z Novy ale moderátorka odešla se svým kolegou kvůli majitelovi televizi Vladimíru Železnému. Dál moderátorka šla pracovat do televizi Meteopol a také na Vyšší herecké škole vyučovala moderování.

V roce 2016 odjela do obce Sadská na Nymbursku, kde se stala starostkou. Bohužel kvůli nějakým konfliktům za dva roky že své pozici odstoupila. Se svým manželem se znovu přestěhovala do Prahy, kde žila na Vinohradech. Žádné detaily smrti moderátorky rodina ještě nesdílela.

Eva Jurinová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: POHLREICH SOUHLASIL MODEROVAT NOVOU SHOW, KDE ÚČASTNICI BUDOU HLEDAT LÁSKU

PŘIPOMINAME: DOKUMENT NA ČT ODHALIL SMUTNÁ TAJEMSTVÍ ESTER JANEČKOVÉ: JAK TĚŽKÝ ŽIVOT MĚLA ÚSPĚŠNÁ MODERÁTORKA

Share