České celebrity promluvily, jaké nejlepší a nejhorší vánoční dárečky dostávaly od svých blízkých

Vánoce jsou největším svátkem pro každého, během kterého lidi nejen ochutnávají nejrůznější jídlo, dívají se na tradiční pohádky, ale také dávají jeden druhému dárečky.

Kristina Kloubková/Zdroj: youtube.com

Známé české celebrity portálu Blesk promluvily, jaké nejlepší dárečky dostaly od svých blízkých. Například moderátorka Kristina Kloubková promluvila, že nejtrapnějším dárečkem byl gumový granát od bratra, který dostala ještě před 40 lety.

Lucie Borhyová/Zdroj: youtube.com

Nejlepším dárečkem pro moderátorku byly Apple Watch a také dózička na prstýnek od její dcerky. Další moderátorka Lucie Borhyová prozradila, že pro ni nejlepším dárečkem je úplně všechno, protože zvládne ji potěšit jakákoliv maličkost.

Petr Vacek/Zdroj: youtube.com

Nejhorším dárkem pro herce Petra Vacka se stala mátová omáčka. Petr prozradil, že největší radost mu přinesla fůra dříví do jeho ekovařiče. Další herec Vojtěch Dyk jen vtipkoval, a řekl, že nejhorším dárečkem byly ponožky. Podle jehož slov ale nejlepším byly také ponožky.

Vojtěch Dyk/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ŽENA UTRATILA PĚT TISÍC ZA VÁNOČNÍ VÝZDOBU: JAK VYPADÁ JEJÍ DŮM

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROMLUVILA, JAK OSLAVILA VÁNOCE: ZPĚVAČKA PROZRADILA, JESTLI JE STRÁVILA S PETREM VOJNAREM

Share