Česká zpěvačka přišla o levou ruku: přátelé nyní prosí veřejnost o pomoc

V lednu zpěvačka Šárka Šáren Makovcová utrpěla vážná zranění během autonehody. I když se lékaři snažili, přišla o ruku a nyní shání peníze na speciální protézu. Píše o tom web tn.nova.cz.

Zpěváčka účinkuje především v Rockopeře a její kamarádi se nyní snaží najít peníze, aby své kolegyni usnadnili život speciální protézou.

Šárka Šáren Makovcová / Zdroj: blesk.cz

„Vteřina, která změní život. Ta moje nastala jednu lednovou nedělní noc na zasněžené silnici,“ uvedla Makovcová s tím, že se během autonehody její dcerka nezranila, ale umělkyně přišla o levou ruku.

Nyní má založenou speciální stránku, která je věnována sbírce. Zpěvačka nechce ztrácet životní optimismus kvůli jedné vteřině nepozornosti.

Makovcová přiznává, že bez ruky to má složité a popisuje, jak jí chybí doteky všech deseti prstů a možnost dělat obyčejné věci, o které nyní přišla.

Nyní proto chce dosáhnout na bionickou protézu, aby se mohla naplno věnovat svým nejbližším. Přátelé z Rockopery se snaží své kolegyni pomoct a pomoci Facebooku vyzývají lidi, aby umělkyni přispěli.

Šárka Šáren Makovcová / Zdroj: blesk.cz

K úterý bylo vybráno jíž přes 720 tisíc korun. Celkem je ale potřeba dostat dohromady 1 milion korun.

Psali jsme:„Naši hostivickou babičku si dnes v noci v tichu povolali do nebe“: Jiří Strach ztratil svou „náhradní babičku“

PSALI JSME: BOLEK POLÍVKA RUŠÍ PŘEDSTAVENÍ V DIVADLE: CO SE POPULÁRNÍMU HERCI STALO

PŘIPOMÍNÁME: BAGÁROVÁ A MURADOV JSOU ZNOVU SPOLU: ZPĚVAČKA UVEDLA, CO PLÁNUJÍ DĚLAT DÁL A ZVEŘEJNILA DOJEMNÉ VIDEO PRO SVÉHO PARTNERA

Share