Celebrity se pochlubili svými bazény: České hvězdy ukázali luxus, který se nachází v jejich zahradách

Obrovské množství obyvatel Česka by moc chtěli mít vlastní zahradu s bazénem, protože koupání v soukromí je nejlepší. Známé české hvězdy se rozhodli pochlubit, jaký luxus mají u sebe na pozemku.

Obrovský bazén podle portálu Blesk má známý zpěvák Michal David, který plavání miluje. Kvůli němu dost často odjíždí do zahraničí, ale když pracuje v Česku, snaží se pravidelně v letním období v němž se koupat.

Michal David/Zdroj: blesk.cz

Svůj bazén má i známá modelka Simona Krainová, která se svou rodinou bydlí na venkově vedle lesa. Zmíněnému portálu promluvila, že má vyhřívaný bazén, ve kterém moc často tráví svůj čas se svou rodinou.

Simona Krainová/Zdroj: instagram.com

V roce 2016 si vlastní bazén pořídil i známý moderátor Martin Zounar. Podle jehož slov, byla to nejlepší investice, protože v dnešní době se v něm koupá celá moderátorova rodina.

Martin Zounar/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: MODERÁTORKA PARTYŠOVÁ SCHYTALA OD FANOUŠKŮ POŘÁDNOU PORCI KRITIKY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: ZAPLETLA DO TOHO I ZPĚVAČKU LUCII VONDRÁČKOVOU

PŘIPOMINAME: „JE MI TO MOC LÍTO“: ZAGOROVOU TRÁPÍ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE, KVŮLI TOMU ZPĚVAČKA MUSÍ ZRUŠIT SVÁ VYSTOUPENÍ NA PŘÍŠTÍ TŘI MĚSÍCE

Share