Celebrity jdou k volbám: někteří naznačili, koho podporují, jiní s humorem vyzvali lidi, aby šli do volebních místností

Volby pokračují, politici čekají na jejich konec, chtějí znát výsledky. Mnoho celebrit se mezitím cítilo odpovědné za budoucnost svého státu, a tak šly do volebních místností. Mnozí z nich také chtěli veřejně podpořit ty strany, hnutí a koalice, pro které hlasovali. Informuje o tom Blesk.cz.

Zpěvák Tomáš Klus se setkal s předsedou hnutí STAN Vítem Rakušanem, pořídili si společnou fotku, kterou zpěvák zveřejnil na svém Instagramu. Muzikant řekl politikovi, že mu dá svůj hlas, protože to je důležité.

Herečka Eva Holubová také na svých sociálních sítích napsala, že je důležité přijít do volební místnosti, i když o něčem nechce nikoho přesvědčovat. Podle jejího příspěvku je jasné, že podpoří hnutí STAN.

Herečka a zpěvačka Iva Pazderková všem připomněla, že je třeba „nakrmit volební urny svými sytými hlasy“. Podle ní je to jen pár minut, které změní budoucnost naší země. Zřejmě podpořila Milion chvilek pro demokracii.

Fotbalista Lukáš Vácha jen vyzval lidi, aby šli volit.

Herečka Jitka Schneiderová moc nepsala, jen řekla, že půjde volit. Přesto ukázala zajímavou fotku, na které byla v tričku, kde byly vyobrazeny kladivo a banán.

Herečka Tereza Brodská ukázala veselou fotku, na které její pejsek naznačil, komu svůj hlas nedá. Dodala ale, že bude volit.

Do volební místnosti šla i moderátorka Lucie Křížková, která požádala všechny, aby udělali totéž.

PSALI JSME: VĚTŠINA ŠÉFŮ STRAN A HNUTÍ ODEVZDALA SVŮJ HLAS V PÁTEK: NĚKTEŘÍ POLITICI PŘIŠLI S MANŽELKAMI A NĚKDO NEMĚL ROUŠKU

PŘIPOMÍNÁME: JITKA BOHO ZNOVU ZÁŘÍ ŠTĚSTÍM: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA SE OBJEVILA S NOVÝM MUŽEM NA VEŘEJNOSTI

Share