“Celá ta situace je nepříjemná a omlouvám se za ni”: Zuzana Bubílková promluvila, proč se cítí zklamaná kvůli Jiřímu Krampolovi

Známá moderátorka Zuzana Bubílková v dnešní době prožívá dost náročné období. Stalo se to kvůli Jiřímu Krampolovi, se kterým se pohádala na konci loňského roku.

S nimž dlouho kamarádila a moc často vystupovala. Bohužel se takové úžasné komediální duo rozpadlo, a portálu ŽivotvČesku promluvila, proč se to tak stalo. “Celá ta situace he nepříjemná a omlouvám se za ni,” prozradila Zuzana.

Zuzana Bubílková/Zdroj: youtube.com

Podle slov Zuzany, důvodem konfliktu se stalo to, že promluvila o zdravotním stavu Krampola, když ten byl v nemocnici. Zuzana řekla, že není mu dobře, ale není na přístrojích. Tehdy jí Krampol vyčítal, že by neměla o jeho zdravotním štávu šířit nepravdivé informace.

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol/Zdroj: tyden.cz

Zuzana je si jistá, že nic špatného neřekla, a konflikt s Krampolem nerozumí. Moderátorka promluvila, že v dnešní době vůbec s Karampolem nekomunikuje, a neví, jaký vztah budou mít dál. Je si ale jistá, že sama iniciovat kontakt s Jiřím nebude.

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol/Zdroj: novybyzdov.cz

PSALI JSME: JIŘÍ KRAMPOL PO PROPUŠTĚNÍ Z NEMOCNICE PROZRADIL, JAKÝ VÁNOČNÍ DÁREK MU UDĚLAL NEJVĚTŠÍ RADOST

PŘIPOMÍNÁME: PAGÁČOVÁ ČELÍ TVRDÉ KRITICE: ZASTALA SE JÍ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH ZNÁMÁ HEREČKA

Share