“Čas strávený s nejbližšími, tak co víc si přát“: Po dovolené s rodinou si Aleš Háma vyrazil s manželkou na romantické volno

Český herec, zpěvák, kytarista, moderátor a komik Aleš Háma letos si rozhodl dovolenou užit naplno. Pravděpodobně si tepla užívá po sobě v různých zemích.

Je známo, že osmačtyřicetiletý herec je milovníkem cestování a dobrodružství. S rodinou proto. Vyrazil k moři do Chorvatska.

“Hezké moře, dobré jídlo, pěkné slunečné počasí a čas strávený s nejbližšími, tak co víc si přát,“ prozradil populární tuzemský herec. O tom informuje na svých webových stránkách portál super.cz.

Letos si volno prodloužil a následně společně se svoji manželkou vyrazil do méně obvykle destinaci pro dovolenou u moře. Stráví Aleš Háma ještě nějaký čas s manželkou v romantických Benátkách.

V Itálii Aleš Háma stráví jen pár dny. Prozradil také, že naposledy v Benátkách byl před osmadvaceti lety. Hudebník zaznamenal ale, že na ostrově se skoro nic nezměnilo i přes takovou dlouhou dobu.

PSALI JSME: ALEŠ HÁMA BYL TVRDĚ KRITIZOVÁN ZA SVOJE NÁZORY O OČKOVÁNÍ: JAK NA TO REAGOVAL SPOLEČNĚ S BAVIČEM LUKÁŠEM PAVLÁSKEM

ČTĚTE TAKÉ: “PŘEJI VÁM, AŤ SI TĚCH PENĚZ VŮBEC NEUŽIJETE”: PROČ ALEŠ HÁMA SE STAL TERČEM KRITIKY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Share