Čarodějky: Životy herců po více než dvaceti letech

Na konci devadesátých let byl seriál Čarodějky poprvé představen veřejnosti a získal obrovskou popularitu. Obzvláště dívky a ženy ho milovaly. Jak se herci a herečky za dvě desetiletí změnili a jaký osud je čekal mimo natáčení?

Čarodějky / Zdroj: duck.show

Shannen Doherty jako Prue Halliwellová

Shannen Doherty / Zdroj: duck.show

V seriálu si zahrála nejstarší ze sester Halliwellových, která zemřela na konci 3. řady. Herečka bojuje s rakovinou prsu a Crohnovou nemocí více než šest let. Žena ale vytrvale snášela bolestivé procedury a hodlá ve své herecké kariéře pokračovat. Přejeme jí pevné zdraví!

Shannen Doherty / Zdroj: duck.show

Alyssa Milano jako Phoebe Halliwellová

Alyssa Milano / Zdroj: duck.show

Před i po své účasti na natáčení Čarodějek se herečka účastnila natáčení slavných filmů a televizních seriálů. Dnes má Milano milující rodinu: manžela a dvě krásné děti.

Alyssa Milano / Zdroj: duck.show

Holly Marie Combs jako Piper Halliwellová

Holly Marie Combs / Zdroj: duck.show

Combs také pokračovala ve své herecké kariéře, po dlouhou dobu hrála v seriálu Prolhané krásky. Provdala se za Davida W. Donoho a poté, co porodila tři děti, se s manželem rozvedla. V roce 2019 se znovu vdala.

Holly Marie Combs / Zdroj: duck.show

Rose McGowan jako Paige Matthewsová

Rose McGowan / Zdroj: duck.show

O životě herečky je známo velmi málo. Než si zahrála v seriálu, zúčastnila se mnoha natáčecích projektů. Ale v průběhu let začala ztrácet zájem o svou hereckou kariéru a dnes se téměř neobjevuje v televizních seriálech a filmech.

Rose McGowan / Zdroj: duck.show

Julian McMahon jako Cole Turner

Julian McMahon / Zdroj: duck.show

Tento herec po skončení natáčení Čarodějek úspěšně vybudoval svou kariéru: Plastická chirurgie s. r. o., Fantastická čtyřka, Runaways – to je jen malá část filmů a televizních seriálů, ve kterých si McMahon zahrál.

Julian McMahon / Zdroj: duck.show

Dorian Gregory jako Darryl Morris

Dorian Gregory / Zdroj: duck.show

Herec, který si zahrál přítele a pomocníka sester, byl nějakou dobu moderátorem „Vlaku duše“ (program o hudbě) a nadále se objevoval v dalších filmech.

Dorian Gregory / Zdroj: duck.show

PSALI JSME: HÉLÈNE ROLLES JE 54 LET. JAK ŽIJE HVĚZDA KULTOVNÍHO TELEVIZNÍHO SERIÁLU HELENA A JEJÍ CHLAPCI

PŘIPOMÍNÁME: HERCI ZE SERIÁLU PTÁCI V TRNÍ A JEJICH OSUDY PO 38 LETECH

Share