Bylo mi líto otce a pustila jsem ho k sobě bydlet: teď mě a mé děti chce vyhodí z vlastního bytu

Jmenuji se Alena. S manželem jsme se rozvedli před dvěma lety. Sama vychovávám dvě malé děti. Bydlíme ve dvoupokojovém bytě, který jsem si koupila sama a ještě před svatbou.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Můj otec se rozvedl s naší matkou a opustil nás se sestrou, když jsme byly velmi malé. Otec se věnoval jen sobě a svému osobnímu životu. Pro nás v jeho životě nebylo místo. Ale stejně jsem svého otce vždycky milovala. Vždyť je to můj otec.

A když se rozešel s další ženou, neměl kde bydlet. Začal si hledat bydlení. Bylo mi ho líto a nabídla jsem mu, že může se nastěhovat ke mě. To mi přišlo jako dobrý nápad.

Teď nechápu, proč jsem to udělala. Protože můj otec má velmi špatnou povahu a má rád, aby všechno bylo tak, jak chce on.

Starší muž / Zdroj: topfakty.com

Je to už půl roku, co otec bydli v mém bytě. Teď se cítí jako plnohodnotný majitel. Neustále mi nadává na všechno: že jsem špatně uvařila, špatně vyprala, špatně uklidila, pak špatně vyžehlila jeho věci. A taky jsem špatná matka a vůbec neumím vychovávat děti.

A pak můj otec úplně se zbláznil: začal na mě křičet a urážet mě i v přítomnosti mých dětí. Kvůli tomu jsem se rozvedla se svým manželem. Nechtěla jsem, aby to můj syn viděl a považoval to za normální. A tady se tak začal chovat můj otec!

Hádka / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Po další hádce s otcem jsem ho požádala, aby si sbalil věci a odešel. Ale on mi řekl, že mi celou dobu hodně pomáhal, a tak z bytu budu muset odejít já a moje děti.

Byla jsem v šoku, když jsem to slyšela. Nevím, co mám teď dělat. Jak mám vystěhovat otce z vlastního bytu?

PSALI JSME: VÁŽILA POUHÝCH 30 KILOGRAMŮ: JAK TEĎ TA DÍVKA VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: PO LETECH NESVOBODY: ZPĚVAČKA BRITNEY SPEARS SE ZASNOUBILA SE SVÝM PŘÍTELEM

Share