Byla svému bývalému manželovi nevěrná: Veronika Žilková vzpomněla na románek s Michalem Peškem

Známá herečka Veronika Žilková nedávno vydala svou novou knihu, ve které vzpomíná na svůj život. V níž napsala i o nevěře, když její manželství přestávalo fungovat.

Veronika prozradila o románku s Michalem Peškem, který byl také známým hercem. “Byl to takový ‘kamarád -taky rád’. Byli jsme blízcí, ale na vztah to nebylo,” napsala ve své knize herečka.

Michal Pešek/Zdroj: youtube.com

Podle jejich slov, měla s ním románek v době, kdy byla vdaná, a Michal tehdy byl také ženatý. Oba měli manželskou krizi, a herečka se po románku se svým manželem rozvedla, Michal ale ještě několik let byl se svou manželkou spolu.

Veronika napsala, že po románku se neviděla s Michalem až třicet let. Setkala se s ním po letech, kdy vyhledávala se svým současným manželem Martinem herce pro zájezdové představení.

Veronika Žilková/Zdroj: instagram.com

Michalovi zavolal Martin, protože měl ho moc rád. S nimi herec odehrál představení, a pak se rozhodl přestěhovat do Holandska, kde v roce 2012 podlehl rakovině plic.

Smrt kamaráda Veroniku hodně překvapila. Michal jí před smrti zavolal, a řekl, že umírá, a chce se s ní tak rozloučit. Veronika mu nevěřila, a Michal řekl, že je to pravda, a potom jen řekl: “Ahoj.” Veronika mu ještě několikrát volala zpět, ale Michal už neuvedl a za týden umřel.

Veronika Žilková/Zdroj: instagram.com

Psali jsme:„S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit“: Marek Lambora se rozchází s Andreou Bezděkovou. Důvod rozvodu

PSALI JSME: NEČEKANÝ NÁVRAT SIMONY BABČÁKOVÉ DO SHOW STARDANCE: BOHUŽEL ZNÁMÁ HEREČKA TANČIT S MARTINEM PRÁGREM NEBUDE

PŘIPOMÍNÁME: AŽ NA ČTYŘI ROKY: NEJKRÁSNĚJŠÍ TURECKÝ HEREC BURAK ÖZÇIVIT SE MŮŽE OCITNOUT ZA MŘÍŽEMI

Share