“Byla jsem zadržena, následovaly výslechy StB“: Eva Holubová promluvila o svých politických preferencích

Oblíbená česká herečka Eva Holubová se nikdy nesnažila svůj osobní život skrývat. V poslední době navíc pomocí sociálních sítí se přiblížila ke svým fanouškům a několik krát týdně v příspěvcích píše o tom, co by lidem se chtělo dozvědět.

Eva Holubová/Zdroj: youtube.com

“Já se opravdu nenechám “cenzurovat” na sociálních sítích, k čemu se mohu ve svém postavení herečky vyjadřovat a k čemu nikoliv. Mám stejnou svobodu slova jako členka Akademie věd, pokladní v supermarketu, bývalá disidentka či nějaká budoucí prezidentka,“ míní Holubová.

Eva Holubová/Zdroj: youtube.com

Herečka v příspěvku popsala dobu, kdy se stala pravidelnou čtenářkou tehdy ilegálních Lidových novin a jejich roznášečkou, účastnila se různých schůzek, besed, demonstrací.

Eva Holubová/Zdroj: youtube.com

“Byla jsem zadržena, následovaly výslechy StB. A ejhle, pocit marnosti života pomalu zmizel, nahradil ho pocit občanské důstojnosti a já jsem se přestala BÁT,“ pokračuje.

“Odpovídám tady veřejné, neboť si myslím, že to je na veřejnou debatu: je mi jedno, že Ivan Bartoš má dredy i že Vít Rakušan je nemá. Jsem rada, že se tyto dvě strany spojily,“ vyjádřila se k aktuální politické situaci herečka.

PSALI JSME: EVA HOLUBOVÁ KONČÍ V SERIÁLU SLUNEČNÁ: ZNÁMÁ HEREČKA SE POCHLUBILA DALŠÍM PROJEKTEM

ČTĚTE TAKÉ: KDE PROBĚHLO POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ S HRABĚNKOU MATHILDOU NOSTITZOVOU: LOUČILA SE S NÍ I ZNÁMÁ HEREČKA EVA HOLUBOVÁ

Share