“Byla jsem nucena jít pracovat do jiného oboru”: Veronika Gajerová promluvila o milionových dluzích

58letá známá herečka Veronika Gajerová, kterou diváci znají díky seriálu Ordinace v růžové zahradě portálu Aha promluvila o milionových dluzích, a dokonce kvůli koronaviru nemohla vydělávat peníze herectvím, kvůli čemuž si musela najít nové povolaní.

Veronika Gajerová/Zdroj: youtube.com

“Byla jsem nucena jít pracovat do jiného oboru,” řekla zmíněnému portálu herečka, která během koronavirové pandemie zacala pracovat v květinářství. Herečka prozradila, že potřebovala splácet insolvenci, a měla dluh 4 miliony 777 tisíc českých korun.

Veronika také řekla, že po soudu musí splácet už menší dluh. Herečka také má dvou děti, ale žádnou pomoc ze strany své rodiny neměla, kvůli čemuž musí splácet všechno sama, což se jí docela daří.

Veronika Gajerová/Zdroj: youtube.com

Podle jejich slov, je to pro ní náročné, ale ne jistá, že všechno zvládne a nikdy se do podobné situaci nedostane. Herečka také řekla, že za tři roky by měla být oddlužená, a většinu dluhu už splatila. “Už je to pod milion,” dodala Veronika Gajerová.

Veronika Gajerová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: KDO JE NA FOTCE: Z MALÉHO KLUKA VYROSTL SLAVNÝ HOLLYWOODSKÝ HEREC A IDOL MNOHA ŽENSKÝCH SRDCÍ

PŘIPOMINAME: PAVEL TRÁVNÍČEK PŘEKVAPIL SVÉ FANOUŠKY: ZNÁMÝ HEREC PROZRADIL, PROČ UDĚLAL ZE SLOV O UKONČENÍ SVÉ KARIÉRY LEGRACI

Share