Balíček se pohnul a zapískal: Uvnitř byly novorozenci

V zimní lednový den se žena ztratila ve svých myšlenkách. Najednou její pozornost upoutal pískot vycházející ze směru skládky. Zvuky se ženě zdály podezřelé, a tak se rozhodla přistoupit blíž.

 

Pejsek / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Když Olga viděla balíček vržený do sněhového závěje, nemohla uvěřit svým očím, protože se pohyboval.

 

Štěně / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Štěňata / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Krutost lidí, kteří to udělali s živými bytostmi, je prostě šokující! Jak nemilosrdné je strčit deset novorozenců do boxu ze supermarketu a vyhodit je na skládku!

 

Štěňata / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Štěňata / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Ze štěňat se podařilo přežít jen třem, ale také velice trpěly. Ve výsledku bylo zachráněno pouze jedno štěně. Olga se o něj starala ze všech sil: krmila ho každé dvě hodiny. Díky jejímu úsilí se stal skutečný zázrak – štěně přežilo. Hrdinka mu dala jméno Wang a také útulné místo v její domácnosti.

 

Pejsek / Zdroj: mimimetr.me

 

Bohužel ne všechna zvířata lze zachránit před obtížným osudem, ale musíme být rádi, že mezi námi jsou tak velkodušní lidé jako Olga, která zachránila bezmocné trpící stvoření. Žena zachránila opuštěné štěně a poskytla mu šťastnou budoucnost!

 

Pejsek / Zdroj: mimimetr.me

 

PSALI JSME: „NECHTE MĚ BÝT VAŠÍ DCEROU,“ ŘEKLA MI 8LETÁ DÍVKA. NEBYLA JSEM PŘIPRAVENA USLYŠET TAKOVÁ SLOVA

PŘIPOMÍNÁME: POŠŤAČKA ZACHYTILA KOČKU, KTERÁ ZOUFALE CHRÁNÍ DŮM: VYTRVALOSTÍ A VĚRNOSTÍ ZVÍŘETE BY ZÁVIDĚL I HLÍDACÍ PES

Share