48letá žena shodila přes 60 kilo, aby si splnila sen: jak dnes vypadá

48letá Sharon Sprus z Widnessu, která vážila kolem 130 kilogramů, navštívila Disneyland v roce 2018. A to jí změnilo život.

Bylo to před dvěma lety, kdy se Sharon vydala na dovolenou do Disneylandu. Tam žena byla rozrušena, když ji z bezpečnostních důvodů nepustili na některé atrakce v zábavném parku.

Sharon Spruce / Zdroj: cheshire-live.co.uk

Poslední kapkou však byla vzpomínková fotka s vílou Ding-Dinh z kresleného seriálu Petr Pan. Když žena viděla rozdíl mezi sebou a štíhlou dívkou, která ztvárnila pohádkovou postavu, byla nepříjemně překvapena rozdílným kontrastem.

Sharon Spruce / Zdroj: cheshire-live.co.uk

Sharon se zapsala do skupiny pro hubnutí a začala jíst racionálně, postupně snižovala kalorickou hodnotu denního příjmu potravy.

„Hubla jsem však pomalu. Nejčastěji půl kilogramu, kilogram týdně a v některých týdnech se moje váha vůbec nezměnila.“

Ale takový pomalý pokrok nezpůsobil zoufalství, jak se často stává u lidí, kteří chtějí rychle zhubnout.

Sharon Spruce / Zdroj: Facebook

Ve skupině bylo jí řečeno, že v takovém věku je tělo v důsledku hormonálních změn vystaveno stresu a snaží se ho chránit, přičemž si tuk ukládá jako stabilizátor hladiny estrogenu (ženské pohlavní hormony).

Později žena začala sportovat. Během dvou let se jí podařilo shodit téměř 60 kilogramů a nyní Sprus plánuje novou cestu do Disneylandu.

„V lednu jsem se stala babičkou a moje nové tělo a energetická hladina mi umožňují držet krok s vnukem a hrát si s ním celý den. Chtěla jsem se letos vrátit do Disneylandu, ale výlet se bude muset posunout. Jedna věc je jistá: příští výlet si užijí naplno!“

PSALI JSME: OTEC SI OHOLIL VOUSY A POPRVÉ SE UKÁZAL DCERÁM TVÁŘ TAK, JAK JI NIKDY JEŠTĚ NEVIDĚLY: JEJICH REAKCE JE K NEZAPLACENÍ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA ZHUBLA POTÉ, CO JI CIZINEC PŘIROVNAL K NOSOROŽCI: JAK NYNÍ VYPADÁ

Share