Astrologové pojmenovali znamení zvěrokruhu, která jsou nejvíce náchylná k nevěře

Býk

Býk / ilustrační foto / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Tito zástupci zvěrokruhu se snaží ovládat. Ale pokušení je tak velké, že dokonce i přítomnost milujícího člověka jim nezabrání, aby se rozhodli pro nevěru.

Býk si může slíbit, že nebude hledat dobrodružství. Nicméně, narozený pod tímto znamením zvěrokruhu, stále vytváří nový milostný vztah, aniž by ukončili starý.

Lev

Lev / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Lvi jsou velmi vášniví a zároveň velmi vybíravý. Kdo se narodil pod tímto znamením zvěrokruhu, půjde na rande jen s někým, koho dobře znají.

Ale i taková vybíravost, bohužel, neochrání jejich partnera před milostnými románky. Lvi budou svá dobrodružství pečlivě skrývat, protože jim záleží na jejich pověsti. Nicméně, oni jsou nadšeni pouze myšlenka, že jejich malá aféra může být odhalena.

Štír

Štír / ilustrační foto / Zdroj: hitfm.ua

Štíři jsou náchylní k pokušení a někdy ve vztahu přemýšlejí o jiných zástupcích opačného pohlaví. Nicméně, narozený pod tímto znamením, není rozhodný a někdy plachý.

Mohou přemýšlet o předmětu svých přání, ale nikdy se neodvažují pozvat ho na rande. Ale pokud se Štír rozhodne pro takový krok, pak s radostí a dokonce potěšením podvede svého partnera.

PSALI JSME: TŘI ZNAMENÍ, ŽE VÁŠ PŘÍBUZNÝ, KTERÝ ODEŠEL DO NEBE, JE POŘÁD S VÁMI A CHRÁNÍ VÁS

PŘIPOMÍNÁME: ČEKÁ JE ŠTĚSTÍ A BOHATSTVÍ: ASTROLOGOVÉ ZVEŘEJNILI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÝM SE BUDE DAŘIT V ČERVENCI NEJVÍC

Share