Andrej Babiš uvedl, že jeho syna využívají podvodníci: „Je manipulován skupinou lidí, kteří ho zneužívají k politickému boji proti mně“

Předseda vlády Andrej Babiš prohlásil, že jeho syna využívají podvodníci. Mluvil například o režisérovi Vítu Klusákovi, který přišel spolu s jeho synem Andrejem Babišem mladším na zahájení předvolební kampaně hnutí ANO v Ústí nad Labem. Informuje o tom server iDNES.cz.

Premiér pro TV Nova uvedl, že jeho syna nyní využívají v politickém boji. Celá situace se odehrála ve čtvrtek v Ústí nad Labem, kde byl Andrej Babiš spolu se zástupci svého hnutí ANO, ale tam přišel i Andrej Babiš mladší.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Syn otcovi sdělil, že je psychicky v pořádku a řekl, že se hodlá bránit a bojovat. Na závěr dodal, že dále ho premiér uvidí v médiích.

Podle předsedy vlády byl šokován, že se jeho syn stal rukojmím podvodníka, za takového označil Víta Klusáka.

Andrej Babiš mladší / Zdroj: youtube.com, Seznam Zprávy

Premiér řekl, že je mu líto. Dodal, že Klusák byl tím režisérem, který v roce 2004 natočil dokument Český sen. Potom přišlo asi 30 tisíc seniorů do hypermarketu, který ani neexistoval.

Právě s tímto režisérem přijel premiérův syn do Ústí nad Labem, kde chtěl navštívit jednoho psychologa. Poté se spolu šli najíst, ale prý náhodou uviděli premiéra a Babiš mladší se mu rozhodl vše říct do očí.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

„Mám velký strach o mého syna, mám strach o jeho zdraví, on je manipulován skupinou lidí, kteří ho zneužívají k politickému boji proti mně,“ řekl Andrej Babiš v Televizních novinách na TV Nova.

Za jednoho z takových podvodníků, kteří ovlivňují jeho syna, považuje i novináře Pavla Šafra. Babiš mladší ale tvrdí, že má posudek, že je duševně zdravý a že může vypovídat policii ohledně kauzy Čapí hnízdo.

Andrej Babiš mladší / Zdroj: youtube.com

Andrej Babiš už dříve řekl, že se vždy staral o svého syna a to podle jeho slov může potvrdit matka jeho nejstaršího syna.

https://twitter.com/andrejbabisjr/status/1433251791286771713

PSALI JSME: POLITICI REAGOVALI NA SLOVA ANDREJE BABIŠE MLADŠÍHO PŘI JEHO SETKÁNÍ S OTCEM: NĚKTEŘÍ HO CHVÁLILI, JINÍ SE K TÉTO SITUACI VYJÁDŘILI KRITICKY

PŘIPOMÍNÁME: BARTOŠ ZVEŘEJNIL SNÍMEK, JAK OBJÍMÁ STROM: V MINULOSTI TO DĚLAL ZEMAN PŘE TÍM, NEŽ BYL ZVOLEN PREZIDENTEM

Share