Andrej Babiš promluvil o svém zdravotním stavu: Expremiér uvedl, že kdyby byl vážně nemocen, hned by odešel z politiky

Expremiér a šéf ANO Andrej Babiš uvedl, že nemá žádné vážné onemocnění. Kdyby měl podobnou nemoc, okamžitě by podle svých slov odešel z politiky. Řekl to pro CNN Prima News.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

„Žádnou vážnou nemoc nemám, můj zdravotní stav je dobrý,“ řekl Andrej Babiš. Nedávno například podstoupil operaciočních víček. Poté byl nucen nosit tmavé brýle. Navíc shodil pár kilo a teď se cítí lépe.

Na konci zimy ještě předpokládal, že může mít rakovinu prostaty. Dodal ale, že pokud by měl vážné onemocnění, z politiky by odešel.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

V březnu bývalý předseda vlády asi na minutu ztratil vědomí, poté byl hospitalizován. V nemocnici strávil asi týden a po vyšetření se ukázalo, že má navíc částečnou střevní neprůchodnost. Proto ho ještě čekají další vyšetření střev.

Lékaři mu doporučili bezezbytkovou dietu. Ještě navštíví nemocnici, čeká ho magnetická rezonance. Nedávno uvedl, že teď má trochu více volného času, takže dává tělo do pořádku.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Andrej Babiš také řekl, že na podzim oznámí, zda bude kandidovat na prezidenta. Pokud by kandidoval, zveřejnil by podle svých slov informace o svém zdravotním stavu.

PSALI JSME: ÚŘADY PRÁCE VYHLÁSÍ 1. KVĚTNA STÁVKOVOU POHOTOVOST: CO ÚŘEDNÍKŮM VADÍ

PŘIPOMÍNÁME: JEN SLIBY A SIGNÁLY: ALENA SCHILLEROVÁ KRITIZOVALA VLÁDU. PODLE NÍ BY BYLO MOŽNÉ POMOCI NEJEN RODINÁM S DĚTMI DO 18 LET, ALE I DALŠÍM RODINÁM

Share