Andrej Babiš mladší zakázal své bývalé psychiatričce mluvit v médiích o jeho zdravotním stavu: jeho právník vysvětlil, proč to udělal

Během týdne měla psychiatrička Dita Protopopová v médiích dva rozhovory, v nichž hovořila o zdravotním stavu syna předsedy vlády Andreje Babiše mladšího. Ten ale nechce, aby o tom jeho bývalá lékařka veřejně mluvila. Informuje o tom server Seznam Zprávy.

Andrej Babiš mladší / Zdroj: youtube.com, Seznam Zprávy

Babiš mladší se rozhodl zakázat své bývalé psychiatričce hovořit o něm v médiích, jde totiž o rozhovory týkající se jeho zdravotního stavu.. Podle informací portálu iRozhlas.cz syn premiéra poslal dopis se zákazem na resort zdravotnictví.

„Paní doktorka Protopopovová není oprávněná se jakýmkoliv způsobem vyjadřovat ve vztahu k médiím o čemkoliv, co by nějak přesahovalo lékařské tajemství,“ uvedl pro portál iRozhlas.cz František Vyskočil, právník premiérova syna.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Je ale také třeba říci, že ten zákaz, který Babiš mladší poslal tuto středu, se na policejní vyšetřování nevztahuje.

Sám hodlá policistům sdělit více o kauze Čapí hnízdo, a tak se sám přihlásil na policii. Chce vše vysvětlit, svého otce považuje za zlého člověka, který ho využil.

Andrej Babiš mladší / Zdroj: youtube.com

Minulý týden došlo k nečekanému setkání otce se synem v Ústí nad Labem, kde hnutí ANO zahájilo kampaň v Ústeckém kraji.

Babiš mladší dříve obvinil otce, že kvůli němu byl odvezen na Krym, že to udělal manžel Dity Protopopové Petr Protopopov. O tom promluvil v roce 2018 v rozhovoru pro server Seznam Zprávy.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Předseda vlády to ale popírá, říká, že jeho syn má schizofrenii a že jel na Krym, protože je tam krásně. Andrej Babiš nyní tvrdí, že jeho syna využívají někteří lidé proti němu k politickým účelům.

PSALI JSME: LUBOMÍR METNAR VYZNAMENAL PETRA KELLNERA: ZA CO ČESKÝ PODNIKATEL DOSTAL VYZNAMENÁNÍ MINISTERSTVA OBRANY

PŘIPOMÍNÁME: JAN ČENSKÝ SE ROZHODL ZMĚNIT SVŮJ IMAGE: JAK DNES VYPADÁ ZNÁMÝ HEREC

Share