Alice Bendová zvažovala, že zruší zásnuby: K tomu stačila jedna jediná věta

Herečka a modelka Alice Bendová na svých sociálních sítích prozradila, že ji její partner Michal Topol natolik naštval, že dokonce uvažovala o zrušení zásnub. Důvod pro mnohé by byl asi velmi překvapivý, ale jde jen o jednu větu. Píše o tom server Blesk.cz.

Alice Bendová byla vdaná za hokejistu Václava Bendu, ale v roce 2012 se rozešli a o dva roky později došlo k oficiálnímu rozvodu. Poté se spolu s dětmi přestěhovala do domu na okraji Prahy.

Alice Bendová / Zdroj: youtube.com

Začala s rekonstrukcí tohoto domu. Spousta věcí už byla dokončena, ale stále je něco, co by mohlo být opraveno. Pomáhá jí její partner Michal Topol, se kterým randí už devět let.

Před rokem ji Michal požádal o ruku a zasnoubili se. Na svém Instagramu ale nedávno promluvila o situaci, kvůli které dokonce uvažovala o tom, že zruší zásnuby.

Alice Bendová / Zdroj: youtube.com

K tomu stačila jediná věta. Dokonce ani nečekal, že na to jeho partnerka bude takhle reagovat.

Michal se rozhodl opravit v domě podlahu a za to mu Alice byla velmi vděčná. Zároveň však řekl, že by bylo možné změnit část interiéru. Ale pro ni to znělo hrozně.

Alice Bendová / Zdroj: youtube.com

„Dneska tě napadlo něco tak děsivýho, že jsem přemýšlela o rozchodu. Pamatuješ? Bylo to kolem 17 hodiny a doslova jsi řekl: ‚NEDÁME SEM MÍSTO DVEŘÍ ZÁVĚS?????‘“ uvedla Alice Bendová.

PSALI JSME: DANA MORÁVKOVÁ SE POCHLUBILA SPOLEČNÝMI SNÍMKY SE SYNEM: JE VELMI PODOBNÝ SVÉ MATCE

PŘIPOMÍNÁME: ROMAN ŠEBRLE ZVE FANOUŠKY OSLAVIT SILVESTRA SPOLU: PROČ BÝVALÝ MODERÁTOR V DNEŠNÍ DOBĚ VYPADÁ OSAMĚLĚ

Share