Láska všechno překoná: Jak dnes žije žena, která se provdala za bezdomovce

Emma zůstala bez manžela sama se dvěma malými dětmi. Muž, kterého Emma velmi milovala, zemřel. Pro ženu to bylo velmi obtížné období a měla deprese.

Ale musela v sobě najít sílu a žít dál, protože malé děti potřebovaly matčinu lásku a péči.

Když se Emma dostala z deprese, začala si všímat, že se na ni dívají mladí muži. Všichni ale byli ženatí a Emma nechtěla rozbít jejích rodiny.

Pár/ Zdroj: news.myseldon.com

Pak se žena přestěhovala do jiného města a nemohla si tam dlouho najít práci. Aby Emma nějak přežila, kupovala během dne alkohol a v noci ho prodávala. Tyto peníze sotva stačily na jídlo.

Její budoucí manžel byl pravidelný zákazník, a tak se poznali. Potom muž začal prodávat květiny v nedalekém stanu a pár začal více komunikovat.

Muž chtěl dát Emmě kytici, ale žena řekla, že nepotřebuje květiny, a přiznala, že nemá kde bydlet. Bezdomovec jí slíbil pomoc s bydlením, měl známého, který hledal osobu, která by se mohla postarat o byt. Emma a děti se tam usadily.

Žena/ Zdroj: woman.rambler.ru

O měsíc později bezdomovec začal bydlet ve vedlejší místnosti a postupem času si Emma a muž na sebe zvykli. Bezdomovec přestal kouřit a ukázalo se, že je to muž se zlatým srdcem.

Pak se Emma a Alex rozhodli začít žít nový život: přestěhovali se do jiného města, otevřeli si vlastní realitní kancelář a koupili si byt.

Děti ženy už vyrostly, založily rodiny a nadále udržují vynikající vztahy s Emmou i Alexem.

PSALI JSME: LÁSKA MŮŽE VŠECHNO: ŽENA SE BEZNADĚJNĚ ZAMILOVALA DO BEZDOMOVCE A TO ÚPLNĚ ZMĚNILO JEJÍ ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: KADEŘNÍK ZMĚNIL VZHLED BEZDOMOVCE: MUŽ S DLOUHÝMI A ROZCUCHANÝMI VLASY A NEUPRAVENOU BRADOU NYNÍ JE K NEPOZNÁNÍ A DOKÁŽE SI PODMANIT VÍCE NEŽ JEDNO SRDCE

Share