Když nevěsta uviděla přátele ženicha, zrušila svatbu: Stačil ji jeden tanec

Dívka zrušila svatbu přímo během obřadu. Na vině byli přátelé ženicha, kteří chtěli tančit. Je pravda, že nevěsta byla z jejich chování hrozně naštvaná.

Obyvatelka Indie si měla 14. prosince vzít se svým přítelem, píše agentura MidDay.

Nevěsta/Ilustrační foto/Zdroj: YouTube

Dívka vstoupila do manželství kvůli lásce a obřad proběhl v příjemné atmosféře. Ale všechno se změnilo, když se přátelé ženicha pokusili pozvat nevěstu na taneční parket.

Nevěsta nechtěla tančit a snažila se odmítnout, ale chlapci byli vytrvalí. Navíc zvýšila hlas na přátele svého snoubence a znovu jim jasně řekla, že nebude tančit. Ale chlapci ignorovali její slova a táhli ji do středu haly.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: YouTube

Ženich vůbec nezasahoval do toho, co se dělo, a jednoduše sledoval. Když nevěsta to uviděla, zrušila svatbu a opustila banketní sál.

Muz/ Ilustrační foto/Zdroj: YouTube

Příbuzní nevěsty se postavil na její stranu a začali oslavu opouštět, což rozzuřilo rodinu ženicha. Pak začala slovní potyčka, která téměř přerostla v hromadnou rvačku, ale policie dorazila včas, aby dav rychle uklidnila.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: YouTube

Bratranec novinářům řekl, že se příbuzní ženicha snažili dívku a její rodiče přesvědčit a pokusili se zachránit manželství, ale to nepomohlo: „Přátelé ženicha se chovali s mou sestrou špatně. V naší rodině nedovolujeme ženám tančit na veřejnosti.“

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: YouTube

PSALI JSME: NEVĚSTA ZRUŠILA SVATBU KVŮLI PŘÍLIŠ „LEVNÉMU PRSTENU“, KTERÝ STOJÍ SKORO 100 TISÍC KORUN

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ NEVĚSTA USLYŠELA ROZHOVOR ŽENICHA, ZRUŠILA SVATBU: JAKÝ MĚLA K TOMU DŮVOD

Share