Měli skončit na pouličních trzích: 20 zlatých retrívrů dorazilo do Miami poté, co byli zachráněni v Číně

Jižní Florida získala tento víkend 20 zlatých retrívrů, kteří byli zachráněni před pouličnimi trhy.

Psi/ Zdroj: YouTube

Spolupráce mezi Kristine Minervou a organizací Golden Rescue South Florida trvala pět dní, než se psy dorazily v neděli ráno na mezinárodní letiště v Miami.

Pes/ Zdroj: YouTube

„Měla jsem sen, který se stal realitou,“ řekla Minerva.

Pes/ Zdroj: YouTube

Žena uvedla, že jí nápad přišel poté, co uviděla příběh organizace v Oregonu o tom, že zlatí retrívři potřebují záchranu. Měli skončit na maso na pouličních trzích.

Pes/ Zdroj: YouTube

Ale letadlo s dvaceti zlatými retrívry na palubě bylo zpožděno o 50 hodin kvůli mechanickému problému. Pracovníci dávali psům jídlo a vodu, ale nesměli být vyňati z beden.

Pes/ Zdroj: YouTube

„Tu noc jsem vůbec nespala,“ řekla Minerva.

Pes/ Zdroj: YouTube

Jakmile psi dorazili do Miami, byli vyšetřeni a převezeni do svých domovů. Minerva uvedla, že hlavní překážkou bylo najít domovy pro psy, protože nepocházejí z místních útulků.

Pes/ Zdroj: YouTube

„Tito psi mají velmi traumatické zážitky. Nikdy nebyli v domě, nikdo těmto mazlíčkům neprojevoval lásku. Bude to trochu trvat, než se dostanou ze své tiché zóny. Někteří psi jsou plachí a vyděšení,“ dodala žena.

Pes/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MUŽ NAŠEL NA STAVENIŠTI MALÉ ŠTĚNĚ A ROZHODL SE HO VZÍT DOMŮ: ALE O DEN POZDĚJI SE UKÁZALO, ŽE TO NEBYL PES

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA NAŠLA ŠTĚNĚ NA ZAHRADĚ SVÉHO DOMU: ALE KDYŽ S NÍM ŠLA K VETERINÁŘI, NEMOHLA UVĚŘIT, ŽE NÁHODNĚ OBJEVENÉ ZVÍŘE VŮBEC NENÍ PES

Share