Princ Harry prozradil, jaká byla Archieho první slova: „Je to velmi roztomilé, ale na druhou stranu mě to rozesmutnilo,“ přiznal

V novém dokumentu The Me You Can’t See, na kterém princ Harry pracuje společně se slavnou americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou, se vévoda ze Sussexu podělil o podrobnosti rodinného života. Odhalil tedy jedno z prvních slov syna Archieho. Bylo to slovo „babička“.

Princ Harry/ Zdroj: YouTube

Harry přiznal, že snímek jeho zesnulé matky, princezny Diany, nyní visí v Archieho dětském pokoji v jejich domě v Montecitu.

Princův syn/ Zdroj: spletnik.ru

„Jedním z prvních slov, která vyslovil, bylo slovo „babička“. Babička Diana. Je to velmi roztomilé, ale na druhou stranu mě to rozesmutnilo,“ řekl Harry.

Meghan se synem/Zdroj: spletnik.ru

Ale úplně první slovo, které Archie pronesl, bylo slovo „krokodýl“. Vévoda řekl, že jejich dvouletý syn už mluví v krátkých větách a zpívá písničky.

Princ Harry/ Zdroj: YouTube

Harry řekl, že je mu líto, že Meghan nepoznala jeho matku. Pak dodal, že si myslí, že by na něj byla jeho matka hrdá.

Princ Harry/ Zdroj: YouTube

„Žiji život, který by ona sama chtěla žít. Vím nejen to, že by na mě byla neuvěřitelně hrdá, ale také to, že mi pomohla být tam, kde jsem teď. Nikdy předtím jsem necítil její přítomnost tak jako v minulém roce,“ poznamenal princ.

Princ Harry/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: CO OČEKÁVAT TENTOKRÁT: HARRY A MEGHAN ZNOVU POSKYTLI ROZHOVOR LEGENDÁRNÍ MODERÁTORCE OPRAH WINFREYOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: HARRY SE PUSTIL NA POŘÁDNĚ TENKÝ LED: VYSLOUŽIL SI ZA SVÁ SLOVA OSTROU KRITIKU OD AMERIČANŮ, NĚKTEŘÍ HO VYHÁNĚJÍ ZPĚT DOMŮ

Share