Nejkrásnější holčičce USA je už 15 let: Jak se změnila modelka, která zvítězila ve více než 300 soutěžích

Eden Wood se narodila v roce 2005 a poprvé se objevila na jevišti ve 14 měsících. Vyhrála 300 soutěží krásy a ve věku 6 let její matka oznámila, že Eden končí svou kariéru.

Eden Wood/ Zdroj: femmie.ru

Eden získala svou první korunu, když měla jen 1 rok a 2 měsíce. Dívka se zúčastnila mnoha módních přehlídek, soutěží a focení. Celkově má ​​více než 300 ocenění.

Eden Wood/ Zdroj: femmie.ru

Přes svůj mladý věk vypadala Eden jako opravdová modelka: vysoké podpatky, luxusní oblečení, svěží účesy, líčení a dokonce i opalování v soláriu. Její první producentkou byla její matka.

Eden Wood/ Zdroj: femmie.ru

Když měla dívka 4 roky, Eden se poprvé objevila v televizi. Stala se vítězkou Toddlers and Tiaras, kde předškoláci soutěžili o focení do módního časopisu.

Eden Wood/ Zdroj: femmie.ru

Bývalá manažerka mladé modelky Heather Ryan napsala knihu, ve které tvrdí, že matka se svou dcerou zacházela špatně.

Podle ní matka často křičela na Eden a nutila ji trénovat 8 hodin denně. Aby Eden vydržela konkurenci, dávala jí energetické nápoje a kávu. Zuby šestileté dívky byly kvůli velkému množství cukru ve špatném stavu.

Eden Wood/ Zdroj: femmie.ru

Mickey Wood tvrdila, že je naštvaná, že bývalá manažerka její dcery šíří nepravdivé informace.

Když měla Eden 6 let, její matka oznámila, že dívka opouští pódium. Podle ní chtěla, aby její dcera měla normální dětství, protože pracovní zátěž byla příliš vysoká. Dívka začala mít výbuchy agrese.

Eden Wood/ Zdroj: YouTube

Zpočátku se cítila Eden nešťastná, protože už byla zvyklá přijímat pozornost. Ale matka ji přesvědčila, že se Eden bude moct vrátit k účasti na soutěžích v budoucnu.

Eden Wood/ Zdroj: femmie.ru

A v roce 2011, ve věku 6 let, získala modelka vlastní reality show. Kromě toho Eden spolu se svou matkou napsala autobiografickou knihu, vydala sbírku panenek a později řadu dekorativní kosmetiky.

Eden Wood/ Zdroj: femmie.ru

Ve věku 7 let dívka nahrála svou první píseň a poté vyrazila na turné po Americe se skupinou Eden Wood and the Glamour Girls.

Nyní je dívce 15 let. Eden plánuje stát se herečkou, navštěvuje divadelní kurzy a někdy se účastní focení.

Eden Wood/ Zdroj: femmie.ru

PSALI JSME: TÁTA MĚŘÍ 2,29 M A MAMINKA 1,91 M: JAK DNES VYPADÁ JEJÍCH DESETILETÁ DCERA

PŘIPOMÍNÁME: V DĚTSTVÍ BYLA POVAŽOVANÁ ZA NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLČIČKU NA SVĚTĚ: JAK DNES VYPADÁ

Share