Prodavačka pomohla ženě zaplatit za nákup, ačkoli sama měla finanční potíže: Nečekala ale, jak se jí to vrátí

Rina Liu, obyvatelka Houstonu, šla do supermarketu, aby si koupila pár žárovek. Realitní makléřka spěchala na setkání s klienty, ale až u pokladny si uvědomila, že doma zapomněla mobil a peněženku.

Když se prodavačka Rita Jackson Burns dozvěděla o problémech zakáznice, nabídla jí, že zaplatí za její nákup navzdory skutečnosti, že sama měla finanční potíže.

Ženy/ Zdroj: YouTube

Rita měla na svém účtu pouze 20 dolarů, ale téměř 13 z nich bez váhání dala cizí ženě.

Rina byla Ritinym laskavým gestem zaměstnance obchodu dojata. Okamžitě šla domů a poté se vrátila do supermarketu a splatila dluh tím, že zaplatila za svůj nákup a přidala trochu víc jako poděkování.

Žena/ Zdroj: YouTube

Večer dívka sdílela svůj příběh na místní sociální síti a byla ráda, že mnoho obyvatel v okolí zná Ritu a považuje ji za ochotného člověka, který vždy nabídne pomoc a pamatuje si jména stálých zákazníků.

Když se sousedé dozvěděli o dalším dobrém skutku své oblíbené prodavačky, rozhodli se uspořádat pro Ritu internetovou sbírku prostřednictvím platformy crowdfunding, aby jí vyjádřili vděčnost za její obtížnou každodenní práci.

Žena/ Zdroj: YouTube

Obyvatelé původně očekávali, že dají ženě pět tisíc dolarů, ale vybrali více než 20 tisíc!

Rita to samozřejmě nečekala a byla tím velmi dojatá. Přiznala, že komunikace se zákazníky je její oblíbenou součástí práce. Každý den se žena snaží pomáhat lidem.

PSALI JSME: KDYŽ ŽENICH OPUSTIL NEVĚSTU PŘED SVATBOU, ŽENA SE ROZHODLA, ŽE BÝVALÝ PŘÍTEL JÍ NEZKAZÍ DEN: CO UDĚLALA

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SE ROZHODLA DRAMATICKY ZMĚNIT SVŮJ IMAGE A OBRÁTILA SE NA STYLISTY: VÝSLEDEK JI ALE ZKLAMAL, ZESTÁRLA O NĚKOLIK LET

Share