Těhotná Burešová vrací úder kritikům svého posledního singlu s Forejtem: Čím se tak znelíbila

Zpěvačka Eva Burešová už má velký počet fanoušků v Česku, ale její poslední písnička rozpoutala vášnivou diskuzi. Singl Žena z oceli, ve které si pěvecké dovednosti vyzkoušel i její partner Přemek Forejt, se totiž části příznivců nelíbí a kvůli tomu byla zkritizována. Zpěvačka si ale přeje jenom klid v době, kdy čeká dalšího potomka. Píše o tom CNN Prima NEWS.

Eva Burešová a Přemek Forejt / Zdroj: CNN Prima NEWS.

Na sociálních sítích jedna z komentujících uvedla, že vydržela pouze jednu minutu, ale je přesvědčena, že se v Česku to bude líbit milionům lidí. „Katův šleh,“ napsal pod klipem další uživatel Facebook.

Ostatní fanoušci ale ocenili píseň a klip pozitivně. Eva Burešová také uvedla, že se jí prý singl povedl a je z toho nadšená. Kromě toho měla radost z účasti Přemka Forejta, kterému to podle ní velmi slušelo.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Na Instagramu zpěvačka následně dodala, že není člověkem, který chce, aby se o její životě denně psalo. Podotkla, že během kariéry poskytla pouze několik autorizovaných rozhovorů, jelikož to vyžaduje její profese.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Pak se vrátila i k hudbě. Umělkyně dodala, že jako ostatní lidé má možnost zkoušet něco nového a právě to dělá. „Je zde spousta lidí, které naše hudba baví, a proto jsme zatím měli vždy vyprodané koncerty,“ prohlásila Burešová s tím, že nyní chce pouze klid.

PSALI JSME: HONZA MUSIL SE SETKAL SE SVOU VELKOU RODINOU: UKÁZAL SVÝM FANOUŠKŮM SVÉ DCERY A VNOUČATA

PŘIPOMÍNÁME: HALINA PAWLOWSKÁ SE POSTĚŽOVALA NA VÝŠI SVÉHO DŮCHODU: SPISOVATELKA PROZRADILA ČÍM SE NYNÍ ZABÝVÁ A CO DĚLÁ BĚHEM VOLNA

Share