Pes se snažil upoutat pozornost kolemjdoucích: Našel novorozence, které někdo odhodil na skládku

Ne všichni hrdinové jsou lidé. Pes je nejlepším přítelem člověka a existuje mnoho případů, kdy pes zachránil život člověka. A nedávno se na Filipínách stal velmi úžasný příběh: pes zachránil dítě, které sám našel.

Pro motocyklistu jménem Junrell Fuentesto to bylo neobvyklé ráno. Muž řídil moped, ale najednou si všiml, že za ním běží pes a hlasitě štěká.

Pes/ Zdroj: yahoo.com

Junrell se rozhodl zjistit, co zvíře potřebuje. Když se zastavil, uviděl, že se pes ze všech sil snaží muže požádat, aby ho následoval. Po několika minutách muž pochopil důvod chování zvířete.

„Pes našel dítě zabalené do hnědého ručníku. Místo, kde bylo dítě nalezeno, bylo izolováno od ostatních, protože se nachází na vrcholu hory,“ uvedl útulek pro toulavá a opuštěná zvířata Hope for strays.

Junrell vzal dítě na ruce a spěchal na policejní stanici. Díky psovi a muži se podařilo zachránit život dítěte.

Poté zástupci místního útulku Hope for strays vyrazili do hor, aby našli hrdinu.

Muž se psem/ Zdroj: yahoo.com

Ukázalo se, že pes patří do rodiny Lyndonů, která žije poblíž. Mazlíček se jmenuje Blackie a není jediným psem v této rodině. Majitelé mají dalších osm mazlíčků.

Lidé se psy/ Zdroj: yahoo.com

PSALI JSME: BÍLÝ PES POŽÁDAL O POMOC LIDI, ALE KAŽDÝ SE BÁL K NĚMU PŘIBLÍŽIT, PROTOŽE BYL BEZSRSTÝ: ALE JEDNA ŽENA SE ROZHODLA ZACHRÁNIT PSA

PŘIPOMÍNÁME: PES SI NAŠEL OBRÁNCE A TEĎ SE NIČEHO NEBOJÍ: VIDEO TĚCHTO KAMARÁDU ZÍSKALO SKORO 40 TISÍC ZHLÉDNUTÍ

Share