„Na evropském kontinentu taková válka nebyla 77 let“: Ukrajinci podle Zelenského nemají jinou alternativu než bojovat a vyhrát

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj varoval, že nadcházející týdny války budou těžké. A Ukrajinci si toho musí být vědomi.

„Nemáme jinou možnost než bojovat. Musíme bojovat a vyhrávat, musíme osvobodit naši zemi a naše lidi. Protože okupanti nechtějí vzít jen něco, ale vše, co máme,“ zdůraznil ukrajinský prezident.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj/ Zdroj: facebook.com

Zelenskyj vysvětlil, co může udělat každý Ukrajinec, aby Ukrajina vyhrála. Požádal lidi, aby pracovali pro vítězství, pomáhali ukrajinské armádě a bránili potřeby Ukrajiny na všech mezinárodních platformách.

„Abychom vyhráli, musíme na tom pracovat…“ poznamenal Zelenskyj.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj/ Zdroj: facebook.com

Ukrajinský prezident uvedl, že od 24. února ruská armáda zahájila 1474 raketových útoků na Ukrajinu.

„Okupanti proti nám vedou velmi brutální válku. Na evropském kontinentu taková válka nebyla 77 let. Je to totální válka, nepřítel se snaží zničit co nejvíce lidí a infrastruktury,“ řekl Zelenskyj.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj/ Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: „UKRAJINCI POTŘEBOVALI SVÉHO VŮDCE“: AMERICKÝ PREZIDENT BIDEN NAPSAL ČLÁNEK O ZELENSKÉM

PŘIPOMÍNÁME: „ZASTAVILI JSME RUSKOU ARMÁDU, KTERÁ BYLA POVAŽOVÁNA ZA DRUHOU NEJSILNĚJŠÍ ARMÁDU SVĚTA“: ZELENSKYJ VYZVAL SVĚT, ABY NEODKLÁDAL ZAVEDENÍ MAXIMÁLNÍCH PROTIRUSKÝCH SANKCÍ

Share