Upřímnost dělá zázraky: 12letý vnuk splnil celoživotní sen svého dědečka

Vloni rodiče 12letého Harrisona poslali jeho babičku do pečovatelského domu. Její Alzheimerova choroba postupovala a pod dohledem sester se cítila lépe. Kvůli pandemii ji manžel nemohl navštěvovat a byl strašně smutný.

Pro chlapce bylo bolestné vidět, jak jeho dědeček ztratil naději, a Harrison se rozhodl udělat vše proto, aby ho potěšil.

Dědeček s vnukem/ Zdroj: goodhouse.ru

Chlapec věděl, že jeho dědeček má sen, a rozhodl se ho splnit. Otec dědečka, Malcolma Hansona, sloužil v Královském letectvu. Jednou čtyřletý Malcolm uviděl letadlo Spitfire přímo nad hlavou – elegantní bojový letoun, zázrak vojenské technologie, a celý svůj život nemohl zapomenout na jeho půvabný tvar.

Od té doby snil o tom, že bude sedět za kniplem tohoto letadla. „Chci, aby se můj dědeček znovu usmál,“ vysvětlil kluk.

Letadlo/ Zdroj: goodhouse.ru

Aby splnil sen svého dědečka, poslal teenager dojemný dopis téměř na všechna letiště v zemi. Vyprávěl o jeho snu, který mu připadal tak nerealizovatelný.

V dopise napsal: „Můžete mi pomoct uzdravit zlomené srdce mého dědečka?“ Chlapec poslal stejné dopisy na soukromá letiště a na letiště Air Force – všude, kde věděl, že stále mají staré Spitfiry.

Letadlo/ Zdroj: goodhouse.ru

A šéfové soukromého letiště byli tak dojatí, že pozvali dědečka a chlapce k letu. Harrison ušetřil kapesné, aby splnil sen svého dědečka. A konečně právě ten den přišel.

„Bylo to naprosto fantastické, byla to ta nejúžasnější zkušenost, jakou jsem kdy zažil,“ přiznal chlapec.

Vnuk přivedl svého dědečka na letiště, ten zaujal místo druhého pilota a téměř 100 let staré letadlo vzlétlo. To ale nebylo vše! Najednou stíhací pilot dědečkovi řekl: „Převezměte řízení.“

Bylo to něco neuvěřitelného. Dědeček se vrátil z letiště nadšený – zdálo se, že si uvědomil, že v životě existuje místo pro radost.

PSALI JSME: DĚDEČEK STRÁVIL 10 LET PŘEMĚNOU PLOTU NA OBŘÍHO DRAKA: JAK NYNÍ TEN PLOT VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: BEZDOMOVKYNĚ OPUSTILA SVĚT V CHUDOBĚ: NEVĚDĚLA ALE, ŽE CELÝ SVŮJ ŽIVOT BYLA MILIONÁŘKOU

Share