61letá žena se zasnoubila s 24 letým chlapcem: Je šťastná, stěžuje si ale na jednou věc

V americkém městě Dayton se 61letá Cheryl McGregor zasnoubila s 24letým Koranem McCainem, mezi nimi je 37letý věkový rozdíl. Informoval o tom bulvární deník The Sun.

Pár se poznal, když bylo chlapci pouhých 15 let, po dlouhou dobu ale mezi nimi nebyly žádné romantické city. Seznámili se, když Koran pracoval v gruzínské restauraci.

Pár/ Zdroj: YouTube

Syn Cheryl, Chris, byl jeho manažerem a matka tam často přicházela. Pak opustil tuto práci a pár ztratil kontakt až do loňského podzimu, kdy Koran přišel do obchodu, kde Cheryl pracovala jako pokladní.

„Viděl jsem ji každý den, vždycky byla šťastná, jednou jsem ji uviděl smutnou a zeptal jsem se jí, co se stalo, a ona začala plakat,“ vzpomíná Koran.

Muž/ Zdroj: YouTube

Pokladní Cheryl byla naštvaná tím, že na TikToku zveřejnila video, ve kterém tancuje, a dostala nenávistné komentáře. Koran ji utěšil. Poté dokonce natočili několik populárních videí, kde spolu tančili. Videa získala 1,3 milionu lajků.

Pár se sblížil a postupem času jejich vztah přerostl v romantický. Přestože je partner mladší než jedno z dětí ženy, mají podle svých slov fantastický sexuální život.

Pár/ Zdroj: YouTube

„Pokaždé je to lepší a lepší, je to úplně normální, není na tom nic neobvyklého, pro mě je to ale úžasné!“ řekl Koran.

Po zásnubách si pár dokonce vytvořil účet na jedné ze sociálních sítí, kde sdílejí videa ze života. Žena si stěžuje, že ji rozčilují nenávistné komentáře, které tam uživatelé internetu zanechávají.

Žena/ Zdroj: YouTube

Ukázalo se, že Cheryl je jen o šest let mladší než Koranova babička a o osm let mladší než jeho dědeček. Koran řekl, že nikdo nevěřil, že jsou ve vztahu, a všichni si mysleli, že jde o vtip. Dodal, že to jeho rodina přijala, protože viděla, jak jsou spolu šťastní.

Cheryl má 7 dětí a některé se od ní odvrátily, když se dozvěděly o jejím milenci. „Bylo to pro ni velmi bolestivé,“ přiznává Koran.

Pár/ Zdroj: YouTube

Uživatelé na internetu pár kritizují, zanechávají ostré komentáře, označují Cheryl za „babičku“ nebo říkají, že jejich neobvyklý vztah je nezákonný, a neustále jim připomínají 37letý věkový rozdíl.

„Někdy mě to rozbrečí, protože to začíná být tak hrozné,“ dodala žena.

Pár/ Zdroj: YouTube

Navzdory tomu se šťastný pár snaží udržet si pozitivní náladu. Zasnoubili se 31. července a doufají, že se brzy vezmou.

PSALI JSME: ABY ADOPTOVALA CHLAPCE, UDĚLALA ŽENA ZOUFALÝ KROK: SOUHLASILA SE VDÁT ZA MUŽE, SE KTERÝM SE PŘED PÁR LETY ROZVEDLA

PŘIPOMÍNÁME: “ANI JEDNOU JSME TADY NEBYLI JAKO NÁVŠTĚVNÍCI”: EVA BUREŠOVÁ NAVŠTÍVILA FILMOVÝ FESTIVAL V KARLOVÝCH VARECH SE SVÝM PARTNEREM PŘEMKEM FOREJTEM

Share