58letá žena, jejíž manžel je o 21 let mladší, se obrátila na stylisty: Jak jí proměnili

Je o 21 let starší než její manžel!

Taťána Sorokina je šťastná žena. Má milovaného manžela, děti, vnoučata, velkou a přátelskou rodinu. Žena je o více než 20 let starší než její manžel. Je jí 58, jemu 37.

Taťána / Zdroj: femmie.ru

A každý rok je tento rozdíl znatelnější. Žena má mnoho komplexů o svém vzhledu a chce se shodovat se svým milovaným. V tom jí pomůže tým specialistů.

Návštěvníci nákupního centra si mysleli, že je jí 65 let. To vše kvůli vráskám, šedivým vlasům a staromódnímu oblečení.

Nejlepší plastičtí chirurgové, kosmetologové, zubaři a stylisty budou pracovat s hrdinkou.

Transformace hrdinky začala návštěvou zubaře. Žena má velké problémy se skusem, kvůli kterým zůstala bez zubů a musela nosit protézu. Ale doktor vše napravil: nainstaloval jí 10 implantátů a zrestauroval zbytek zubů.

Taťána / Zdroj: femmie.ru

Kromě toho podstoupila facelift, blefaroplastiku a lipofilling rukou. Poté s ní také pracoval kosmetolog, který napravil nuance pomocí výplní a botoxu.

Taťána / Zdroj: femmie.ru

Další fází je výběr oblečení. Stylistka slíbila, že pro hrdinku vybere módní a pohodlné looky.

Look č. 1 se skládá z černých šatů s puntíky, které zdůrazňily ženskost hrdinky, džínové bundy, kterou stylistka zdobila různými brožemi, a kotnikových bot s jehlovými podpatky s černobílým grafickým potiskem. Doplnily komplet kulaté brýle a červená čepice. Taťána vypadá svěže, mladistvě a odvážně.

Taťána / Zdroj: femmie.ru

Look č. 2 se skládá ze žlutého kostkovaného kabátu, hořčicové blůzy, tašky s leopardím potiskem a culottes s puntíky. Doplnily tento look červené lakované kotníkové boty, čepice a brýle, které zdůraznily bojovnou povahu ženy.

Taťána / Zdroj: femmie.ru

Lookem č. 3 byly fialové skládané šaty. Jejich střih zakryl nedostatky postavy a zvýraznil pouze výhody. Otevřená záda a ramena zdůraznily Taťáninu ženskost. A leopardí pásek upozorňuje na její štíhlý pas.

Taťána / Zdroj: femmie.ru

Stylisty přebarvili Taťánu z blond na hnědo. Líčení v růžových a fialových tónech znatelně osvěžilo obličej ženy a dokonale ladilo s jejím oblečením.

Taťána / Zdroj: femmie.ru

Hrdinka byla změnami potěšena a její manžel a dcera neočekávali tak radikální změnu, ale byli rádi, že vidí šťastnou a obnovenou Taťánu.

Taťána / Zdroj: femmie.ru

PSALI JSME: ŽENA MĚLA POCIT, ŽE JEJÍ MANŽELSTVÍ JE NA POKRAJI ROZVODU: ALE KDYŽ JÍ STYLISTÉ VRÁTILI MLÁDÍ A SVĚŽEST, MUŽ BYL VELMI PŘEKVAPEN

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ CHCE, ABY JEHO 62LETÁ MANŽELKA VYPADALA JAKO JEHO KOLEGYNĚ: JAK STYLISTÉ PROMĚNILI ŽENU

Share