54letá žena se poprvé stala matkou po 11 neúspěšných pokusech otěhotnět

Magda Epton ze Sydnee poprvé přemýšlela o tom, že se stane matkou, když jí bylo 39 let. Podstoupila vyšetření a začala se léčit z neplodnosti. Magda neměla stálého partnera. Setkala se s muži v naději, že by s jedním z nichž založila rodinu.

Magda Epton/Zdroj: kenguru.plus

Magda se proto rozhodla otěhotnět umělým oplodněním. Obrátila se na mnoho klinik pro léčbu neplodnosti a zaplatila spoustu peněz, ale nedostala požadované výsledky. V jedné z klinik lékaři navrhli, aby se obrátili na psychoterapeuta, aby jí pomohl přijmout skutečnost, že nemůže mít děti.

Magda Epton/Zdroj: kenguru.plus

Za 10 let od začátku léčby měla Magda už byla dvakrát těhotná, ale dvakrát přišla o dítě na osmém týdnu těhotenství . Poté podstoupila dalších 13 kurzů léčby neplodnosti, aby mohla mít dítě, ale opět neúspěšně.

Magda Epton/Zdroj: kenguru.plus

V roce 2017 se Magda vydala do Kapského Města pro dvě dárcovská embrya. Žena nechala v klinice téměř 11 000 dolarů a byla to její poslední šance se stát matkou. Když se Magda vrátila do Sydnee, byla velmi nervózní, nevěděla, jak operace dopadne. Ulevilo se jí však, když první ultrazvuk ukázal, že je těhotná se zdravými dvojčaty.

Magda Epton se svými dcerami/Zdroj: kenguru.plus

V roce 2018, ve věku 54 let, Magda porodila dvě dcery. Pracuje návrhářkou pro sebe a věnuje spoustu času svým dětem. Podle ní má mateřství v pozdějším věku své výhody. Věnuje veškerý volný čas společným aktivitám s dcerami, hrám, procházkám a výletům do parku.

Magda Epton se svými dcerami/Zdroj: kenguru.plus

PSALI JSME: OD ZAČÁTKU INVAZE NA UKRAJINU: RUSKO PŘEDSTIHLO V POČTU UVALENÝCH SANKCÍ ÍRÁN A SEVERNÍ KOREU

PŘIPOMÍNÁME: UKRAJINSKÝ PREZIDENT ZELENSKYJ: JSEM PŘIPRAVEN NA DIALOG, ALE NE NA KAPITULACI

Share