5 nejvíce vznětlivých znamení zvěrokruhu: Kdopak to jsou

Astrologové pojmenovali pět znamení zvěrokruhu, která se dokážou rozčílit z ničeho nic. Jejich vznětlivost s nimi někdy hraje zlý vtip, protože lidé kolem nejsou ochotni se smířit s prudkými změnami jejich nálady.

Býk

Býk/ ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Na prvním místě byl Býk, který se rád uráží. Někdy se stane, že dokážou překousnout nějakou urážku, ale to se stává málokdy. Rychle se rozčilí, když je nějak zasáhnete. Přitom zášť si pamatují velmi dlouho.

Beran

Beran/ ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Ráno se obvykle probudí v dobrém duchu, ale k večeru se jejich nálada zhoršuje. Nesnášejí rutinu, takže je pro ně těžké být vždy v dobré náladě. Každodenní život je doslova štve, takže se mohou kdykoliv rozčílit.

Lev

Lev / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Lvi nemohou žít bez emocionálních houpaček. Když je vše v klidu, cítí se nekomfortně. Ale vášně, italské hádky, konflikty, to je to, než čeho si nepředstavují svůj život.

Střelec

Střelec/ ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Fantazie Střelců nezná hranic. Rádi něco vymýšlejí a pak pořádají skandály. To je jejich podstata, takže se na ně nemá cenu zlobit.

Vodnář

Vodnář/ ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Nálada Vodnářů se mění jednou za pět minut. Zvlášť když s nimi někdo nesouhlasí. Svůj názor budou hájit až do konce, i když budou muset použít jakékoliv prostředky k tomu.

PSALI JSME: PENÍZE JE MILUJÍ: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ PRONÁSLEDUJE FINANČNÍ ŠTĚSTÍ

PŘIPOMÍNÁME: 3 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU KTERÁ ŽIJÍ MNOHEM DÉLE NEŽ OSTATNÍ: MOŽNÁ JSTE MEZI NIMI

Share