3. ledna odešla do nebe všemi oblíbená moderátorka Eva Jurinová: Jak si na ní vzpomíná Eva Perkausová

Známá moderátorka a novinářka Eva Jurinová tento svět opustila 3. ledna. Byla jednou z nejlepších a nejoblíbenějších moderátorek, která se objevila na obrazovce. Moderátorka Eva Perkausová přiznala, že Jurinová pro ni byla jako druhá maminka.

Eva Jurinová / Zdroj: zivotvcesku.cz

Tato zpráva zarazila nejen pro ty, kteří s ní pracovali, ale i ty, kteří ji s velkou radostí sledovali na obrazovce. Každý, kdo ji znal, si ji pamatoval jako profesionálku, která byla velmi laskavá, nikdy neodmítla pomoc a byla velmi trpělivá.

Eva Jurinová / Zdroj: irozhas.cz

Eva Perkausová v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz vzpomínala, že lekce s Jurinovou probíhaly snadno, jako by komunikovala s kamarádkou. I když se nebavili o práci, Jurinová mluvila jen o dobrém. A nejužitečnější rada, kterou tehdy mladá moderátorka dostala, je být sama sebou.

Eva Perkausová / Zdroj: lp-life.com

Jurinová ani v době nemoci nikomu nepřiznala, že je nemocná. Vždycky byla pozitivně naladěna.

Eva Perkausová dodala, že nebýt Evy Jurinové, nebyla by moderátorkou. Bylo možné se na ni obrátit nejen s pracovními otázkami. Ale i s osobními. Jurinová navzdory všemu zůstala veselá a usměvavá.

Eva Jurinová / Zdroj: ahaonline.cz

Měla zvláštní talent předat svou energii a smysl pro humor ostatním. Perkausová je velmi zarmoucena smrtí své oblíbené moderátorky. Byla pro ni jako druhá maminka, ale v práci.

Eva Jurinová / Zdroj: ahaonline.cz

PSALI JSME: “CHTĚL BYCH TU JEŠTĚ CHVILKU BÝT”: JAK JOSEF ZÍMA DOSTAL VAKCÍNU PRVNÍ DEN

PŘIPOMÍNÁME: HRA PROTI VSETÍNU: PROČ SE FANOUŠCI BOJI ZA JAROMÍRA JÁGRA

Share