Čokoláda a mléko: Jak nyní vypadá chlapec, který se narodil před 6 lety s neobvyklým vzhledem

Samuel Silva se narodil v Brazílii v roce 2014. Jeho neobvyklý vzhled překvapil všechny v porodnici, protože chlapec s tmavou pletí měl nerovnou barvu kůže a vlasů.

Samuel Silva/ Zdroj: kenguru.plus

Samuel se stal ve své vlasti velmi populárním, média o něm psala, jeho fotografie byly ve všech novinách a časopisech a jeho jméno bylo zmíněno v každé tiskové zprávě.

Samuel Silva/ Zdroj: kenguru.plus

Všichni byli překvapeni jeho vzhledem, ale ne jeho matka. Koneckonců, chlapec byl představitelem už čtvrté generace, která má takovou vlastnost.

Niviavea Silva/ Zdroj: kenguru.plus

Niviavea Silva má stejný vzhled a zdědila ho po své matce, ale vzhledem k jejich věku lékaři nevěří, že se ženy tak narodily. Pravděpodobně jejích nemoc vznikla už v procesu života.

Samuel Silva/ Zdroj: kenguru.plus

Na rozdíl od své matky a babičky, které byly vždy zavřené kvůli svému vzhledu, Samuel se vždy cítil sebejistě. A za dva roky už věděl, že by se chtěl stát slavným a dozvědělo se o něm co nejvíce lidí. A postupně se o to začal snažit.

Samuel Silva/ Zdroj: kenguru.plus

Chlapec se stal častým hostem různých castingů, zkusil se v reklamě a dokonce i ve filmech. A všichni si ho všímali! Takový zajímavý vzhled velmi dobře zapadl do modelingu.

Samuel Silva/ Zdroj: kenguru.plus

Od roku 2018 si Samuel úspěšně buduje kariéru modela. Má smlouvy s populárními značkami, jeho fotky jsou v různých módních časopisech a na mole je skutečná hvězda! Chlapec rád pracuje 6–8 hodin denně, což zvyšuje jeho popularitu v Brazílii.

Samuel Silva/ Zdroj: kenguru.plus

Dnes je Samuelovi 6 let, jako model je známý po celém světě. A v Brazílii dokonce začali vyrábět panenky se stejným vzhledem jako má on.

Samuel Silva/ Zdroj: kenguru.plus

Od dětství neměl chlapec jen sen, ale cíl – stát se slavným a udělal vše pro to, aby se to stalo skutečností. Nyní je známý, uznávaný na ulicích a může si dovolit cestovat a pomáhat své rodině finančně. Samuelovým dalším cílem je zahrát ve filmu a jsme si jisti, že uspěje!

PSALI JSME: OTEC DAL SYNOVI TABLET A ZŮSTAL BEZ PENĚZ: CHLAPEC UTRATIL 6000 DOLARŮ ZA SVÉ OBLÍBENÉ HRY

PŘIPOMÍNÁME: „RIZIKO PRO VŠECHNY OSTATNÍ JE PŘÍLIŠ VYSOKÉ“: ÚŘADY V NĚMECKU VAROVALY PŘED NOVÝMI OMEZENÍMI PRO NEOČKOVANÉ PROTI KORONAVIRU

Share