„Jsme nadšení“: Zuzana Belohorcová ukázala svůj dům s výhledem na oceán

Slavná slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová za svůj život žila v různých zemích. Dvanáct let žila v USA, nějakou dobu byla ve Španělsku a pak odletěla na Kanárské ostrovy. Nějaký čas tam žili v provizoriu, ale teď si budují svůj dům, jak chtěli. Rozhodli se užívat si života na Tenerife. Píše o tom server Super.cz.

Tento dům se nachází na ostrově Tenerife, konkrétně v oblasti San Eugenio Alto, tedy na kopci. Nyní si moderátorka a její blízcí mohou užívat života v domě s krásným výhledem na oceán.

Nový domov k bydlení na ostrově hledali už v zimě. Když ten dům našli, moc se jim líbil, určitě tam chtěli bydlet.

Pro server Super.cz uvedla, že tehdy k nim přiletěl její otec, který jim řekl, že už nemusí hledat jiné domy, že ten je velmi dobrý.

Zuzana Belohorcová společně se svým manželem dům koupili a ještě ho plánují rekonstruovat. Podle ní mají dobré sousedy.

Její manžel také řekl, že jejich dům je v té části ulice, kde jsou nejdražší domy na Tenerife. Podle něj ale jejich dům stál mnohonásobně levněji než domy jejich sousedů.

„Ten náš nestál třicet milionů jako ten sousedů. Nestál ani tři. Stál půlku, ale jsme z toho nadšení,“ uvedl její manžel Vlastimil Hájek.

„Věříme, že tady snad zakotvíme. Je to jen pět hodin letu do Česka. Jsme nadšení z bezpečnosti,“ řekla Zuzana Belohorcová pro Super.cz.

Kromě toho mají rádi počasí na ostrově. Například tam už několik měsíců nepršelo a navíc tam nejsou hurikány, jako tomu bylo na Floridě.

PSALI JSME: DCERY IVY KUBELKOVÉ SE ZNOVU OBJEVILY NA MOLE: “MAMKA NÁM V MODELINGU NEBRÁNÍ”

PŘIPOMÍNÁME: DETAILY O VZTAHU JIŘINY BOHDALOVÉ A ĽUBOMÍRA FOCKA: PODNIKÁTEL SE ROZPOVÍDAL O TOM, JAK TO MEZI NIMI JE A PROZRADIT ZAJÍMAVÉ PODROBNOSTI

Share