Ženich připravil pro nevěstu nečekaný dárek: Během svatebního obřadu se dveře kostela otevřely a v uličce k oltáři se objevili malé pacienti

Logopedka z Brazílie Cynthia Bonfante Pereira léta pracuje s dětmi, které mají zpožděný vývoj řeči způsobený Downovým syndromem.

Dívka miluje své malé pacienty a vždy o nich hodně mluví. A tak se její snoubenec José Vitor Flašch rozhodl, že bez těchto výjimečných hostů bude svatební obřad neúplný.

Překvapení pro nevěstu / Zdroj: YouTube

Tajně od nevěsty muž společně s rodiči uspořádal pro svou milovanou nečekaný dárek. Během svatebního obřadu se dveře kostela otevřely a v uličce k oltáři se objevili malé pacienti Cynthie. Starší z nich nesl snubní prsteny. Následovaly ho dívky v krásných šatech s věnci na hlavě. A za ním v dětském voze jeli nejmenší účastníci průvodu.

Překvapení pro nevěstu / Zdroj: YouTube

Cynthia nedokázala zadržet slzy. Její reakce mluvila sama za sebe! A José se upřímně radoval, že mohl potěšit nevěstu.

Když se děti dostaly k oltáři, nevěsta mohla pozdravit každého. Objímala je a hladila jejich tváře. Bylo vidět, jak Cynthia miluje tyto děti a jak je ráda, že jsou přítomny. Dívka později přiznala, že toto překvapení se stalo nejlepším okamžikem svatby.

Překvapení pro nevěstu / Zdroj: YouTube

„Miluji svou profesi a jsem šťastná, že někteří z mých pacientu byli schopni sdílet radost z tohoto dne s námi. Byla jsem plná emocí, myslela jsem, že mi z nich vybuchne srdce!“ komentovala žena.

Cynthia je nejen logoped, ale také bojovník za práva lidí s Downovým syndromem. Dělá vše pro to, aby měli více příležitostí k normálnímu životu v Brazílii. Mimochodem, fotografem na její svatbě byl Joao Vicente, kterému byl také diagnostikován Downův syndrom.

PSALI JSME: „NEVĚSTA SE NEOBTĚŽOVALA TÍM, ŽE SE JEJÍ MILENEC POHYBUJE NA VOZÍKU“ : ALE NA SVATBĚ BYLA PRO VELKÉ PŘEKVAPENÍ

PŘIPOMÍNÁME: ÚŽASNÉ PŘEKVAPENI SE VYDAŘILO : MUŽ ZORGANIZOVAL SVATBU BĚHEM NAROZENIN SVÉ PŘÍTELKYNI

Share