Změnila účes a začala vypadat mladší: jak nový účes změnil tuto ženu k nepoznání

Američanka Anna-Maria dlouho neměla čas na svůj vzhled. Žena bojovala s vážnou nemocí. Veškerou svou sílu věnovala zlepšení svého zdraví.

Žena/zdroj: lemurov.net

Naštěstí v boji proti této nemoci zvítězila Anna Maria. Když se vrátila z nemocnice a podívala se na sebe do zrcadla, uvědomila si, že je čas znovu získat její bývalou krásu.

Pro změny ve svém vzhledu se Američanka obrátila na stylistu Christophera Hopkinse. Specializuje se pouze na vrácení krásy dámám, kterým je „něco přes osmnáct“. Tam se Anna Maria stala účastníkem show, kterou pořádá Hopkins.

Žena/zdroj: lemurov.net

Christopher ženě ostříhal vlasy a nechal Anně-Marii mikádo a obarvil ji na blond. Dále Hopkinsovi kolegové vzali kosmetiku a udělali pro ženu make-up.

Výsledek je prostě úžasný. Když Anna Maria viděla svůj nový image, nevěřila, že je to ona.

Žena/zdroj: lemurov.net

Pojem „stará žena“ neexistuje. Jsou dámy, které prostě nevědí, jak se o sebe správně postarat. Mají komplexy kvůli své postavě nebo tváři. Zapomínají však na jedno hlavní pravidlo – musíte se chovat sebevědomě a přirozeně s ostatními, a úspěch se pak dostaví sám.

Změna stylu může často změnit náš život k lepšímu. Nebojte se změny. Koneckonců, každá žena si zaslouží cítit se krásná a okouzlující v každém věku. V případě, že účes Anny-Marie pomohl se ji stát o deset let mladší.

PSALI JSME: Přeměna „šedé myši“ na jasnou krásku: 28letá dívka teď je k nepoznání

PŘIPOMÍNÁME: 40letá žena si ostříhá 60 centimetrů vlasů: Když se na sebe podívala do zrcadla, začala plakat

Share