Žena ukázala na videu pokoj, ale výsledek byl nečekaný: Tak ona zjistila, že její přítel už má přítelkyni

Uživatelka sociální sítě TikTok Ashley Shane s nickem shayneashley sdílela se svými followeři příběh, který by mohl být příběhem pro melodramu.

V jednom ze svých videí dívka ukázala interiér svého pokoje, na který se mimo jiné dostaly skříně a police s fotorámečky.

Ashley Shane / Zdroj: medialeaks.ru

Blogerka tehdy ještě netušila, k jakému výsledku její virtuální prohlídka domu povede.

Později Ashley přidala na účet druhé video, ve kterém uvedla, že bezprostředně po zveřejnění videa byla kontaktována neznámou dívkou.

„Ona uviděla moji fotku s chlapem, se kterým chodím už 15 měsíců, a zeptala se na jeho jméno. Poslední otázkou on ní bylo, jestli mezi námi něco je.“

Ashley Shane / Zdroj: medialeaks.ru

Jak se ukázalo, výslech nebyl jen tak uspořádán, protože dívka, která napsala shayneashley, byla ve vztahu se stejným chlapem po dobu jednoho roku. A stejně jako Ashley netušila, že jí podvádí.

„Nevěřila jsem svým uším. Byli jsme spolu tak dlouho a ani mě nenapadlo, že mi lže. Žádný důvod k nějakým pochybám vůbec nebyl,“ řekla shayneashleyová. 

Záběr z video Ashley Shane / Zdroj: medialeaks.ru

I když se dívky ukázaly jako soupeřky, dokázaly se dostat z situace s nejmenšími ztrátami: opustily chlapce a staly se kamarádkami.

„Je to velmi milá holka a začali jsme spolu komunikovat. Obě jsme si uvědomily, že se na sebe nemáme proč zlobit, protože jsme obě podvedené,“ prozradila dívka.

Ashley Shane / Zdroj: medialeaks.ru

V komentářích k videu se lidé divili, jak chápavé byly dívky, a přiznali, že je to potěšilo.

– Super, nikdy jsem nepochopila, proč se holky na sebe zlobí, místo aby se zlobily na kluka.

– Je mi líto, že se to stalo tobě, ale je to skvělý příklad, jak řešit takové situace.

PSALI JSME: MUŽ OPRAVIL VCHOD DO SVÉHO DOMU VLASTNÍMI RUKAMA: NYNÍ JE K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: NOVÁ ČÍSLA O DŮCHODECH V ČESKU: SENIORŮ S DŮCHODY NAD 50 TISÍC S KAŽDÝM ROKEM PŘIBÝVÁ, VĚTŠINA ALE STÁLE DOSTÁVAJÍ MNOHEM MENŠÍ ČÁSTKY

Share