Žena opravila byt vlastníma rukama, ale někteří považují takovou rekonstrukci za nevhodnou: jak vypadá byt po opravě

Moderní úprava bytů získává stále větší popularitu. Na první pohled je to jednoduché a nekomplikované. Nicméně, několik důležitých akcentů a dekoračních prvků může udělat opravu stylovou a krásnou.

Rekonstrukce bytu / Zdroj: iznat.com

Právě k tomuto triku se rozhodla uchýlit hrdinka našeho článku. Rozhodla se pro rekonstrukci svého bytu a investovala do ní spoustu sil, práce, času a financí. Žena se rozhodla provést opravu sama, vlastními rukama.

Rekonstrukce bytu / Zdroj: iznat.com

Byt byl ve špatném stavu, dlouho se v něm nedělaly ani ty nejjednodušší, kosmetické opravy. Musela se zbavit zažloutlých a starých tapet, vyměnit podlahu a okna. To byla nejtěžší část rekonstrukce.

Rekonstrukce bytu / Zdroj: iznat.com

Když žena přešla k dokončení, věci se staly jednoduššími a srozumitelnějšími. Jako základ zvolila světle šedou barvu. Žena si vybrala světlé parkety, které dokonale ladily s barvou stěn. A červená barva se stala akcentem. Objevuje se v dekoru, stejně jako v některých prvcích dokončení.

Rekonstrukce bytu / Zdroj: iznat.com

Výsledkem je, že rekonstrukce vyšla velmi zajímavá, stylová a krásná. A co je nejdůležitější, je to velmi praktické, protože pokud změníte červenou barvu na nějakou jinou, bude byt vypadat novým způsobem.

Rekonstrukce bytu / Zdroj: iznat.com

Samotná žena je docela spokojena s výsledkem. Její přátelé a kolegové opačného pohlaví však opravu ženy kritizovali a považovali ji za příliš jednoduchou a nudnou. A co vy na to?

Rekonstrukce bytu / Zdroj: iznat.com

PSALI JSME: HOLKA NAŠLA STAROU KOMODU VEDLE POPELNICE: VZALA S SEBOU A PO REKONSTRUKCE BYLA Z NÍ NADŠENÁ

PŘIPOMÍNÁME: MLADÝ STAVITEL POMÁHÁ STARŠÍM LIDEM OPRAVOVAT SVÉ DOMY: REKONSTRUKCE, PO KTERÉ BYT OPRAVDU NEPOZNÁTE

Share