Zamilovaný pár zůstal bez přístřeší kvůli koronaviru: Pomohli jím ale místní obyvatele a dovolili bydlet ve stodole

Zamilovaný pár Macaulay Johnson a Shannon Cullen z britského hrabství Nottinghamshire zůstaly bez domova během pandemie covid-19, protože přišli o práci a nebyli schopni platit za bydlení.

Před pandemií pár žil asi rok v komplexu Westwood. Brzy však nebyli schopni platit účty a byli nuceni se přestěhovat. Johnson a Cullen se usadili ve stanu, který jednou v noci zničili zloději, kteří se snažili ukrást cenné věci páru.

Macaulay Johnson a Shannon Cullen / Zdroj: englishheadline.com

Místní obyvatelé Ian a Lisa Marshall si všimli páru poblíž supermarketu. Manželé se rozhodli zamilovaným pomoci a nabídli jim, že se mohou přestěhovat k ním na zahradu do stodoly. Majitelé přinesli do místnosti matrace a topení, nakrmili hosty a umožnili jim občas použít sprchu.

Macaulay Johnson a Shannon Cullen / Zdroj: englishheadline.com

Zamilovaní ocenili čin manželů a poznamenali, že se nikdy nesetkali s tak hodnými lidmi, kteří by nabídli svou pomoc, i když nemuseli to dělat.

Macaulay Johnson a Shannon Cullen / Zdroj: nottinghampost.com

„Kdybychom tuto stodolu nedostali, zemřeli bychom na ulici. Když jsme bydleli ve stanu, pokaždé ráno jsem cítila, že celé mé tělo je chladné,“ poznamenala Cullen.

Úřady města se dozvěděly o potížích páru, a poskytly zamilovaným dočasné bydlení a slíbily, že jejich problém pomohou vyřešit.

Macaulay Johnson a Shannon Cullen / Zdroj: nottinghampost.com

PSALI JSME: FARMÁŘ UVIDĚL DOUPĚ A ROZHODL SE PODÍVAT DOVNITŘ: PO PĚTI MINUTÁCH UŽ BĚŽEL DOMŮ NAHLÁSIT O SVÉM NÁLEZU

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SI MYSLELA ŽE KOLO JÍ POMOHL VYMĚNIT OBYČEJNÝ KOLEMJDOUCÍ: PAK ONA ŘEKLA SVÝM PŘÁTELŮM JMÉNO SPASITELE A DOZVĚDĚLA SE PRAVDU

Share