Velké gesto: Alec Baldwin se poprvé setkal s manželem a synem kameramanky

63letý herec a producent Alec Baldwin, který při natáčení westernu Rust nešťastnou náhodou zastřelil hlavní kameramanku Halynu Hutchins a zranil režiséra Joela Souzu, se setkal s manželem Halyny Matthewem Hutchinsem a jeho devítiletým synem Androsem. Informoval o tom Daily Mail.

Alec Baldwin s manželem zesnulé kameramanky/ Zdroj: focus.ua

Matthew a Andros dorazili do Santa Fe z Kalifornie. Alec se s nimi osobně setkal. Předtím spolu komunikovali telefonicky.

Manžel a syn zesnulé kameramanky/ Zdroj: focus.ua

Alec se synem a manželem zesnulé kameramanky velmi soucítí. Podle deníku Baldwin zrušil všechny své projekty a i natáčení westernu Rust. V tomto projektu Alec hrál roli bandity.

Manžel a syn zesnulé kameramanky/ Zdroj: focus.ua

Dodnes se neví, co přesně se při natáčení westernu stalo. Už nyní je ale známo, že se zbrojířka, která byla zodpovědná za stav zbraní, svým povinnostem příliš nevěnovala.

Halyna Hutchins/ Zdroj: focus.ua

Řeč je o 24leté Hannah Gutierrez-Reedové. „Byla neopatrná se zbraní, někdy s ní neopatrně mávala, jednou ji dala 11leté herečce…,“ řekl zdroj z médií.

PSALI JSME: OBJEVILY SE NOVÉ INFORMACE O ŽENĚ, KTERÁ MĚLA NA STAROSTI NEBEZPEČNOU REKVIZITU NA NATÁČENÍ WESTERNU RUST S ALECEM BALDWINEM

PŘIPOMÍNÁME: PETR JÁKL PROMLUVIL O NEŠŤASTNÉ NÁHODĚ BĚHEM NATÁČENÍ FILMU RUST: PRODUCENT PROZRADIL, JAK SE PO NÍ CÍTÍ HEREC ALEC BALDWIN

Share