„Udělal to velmi moudře“: Proč vévodkyně Kate Middleton a princ William odmítli pojmenovat svou dceru po princezně Dianě

Princezna Diana měla velmi vřelý vztah se svými syny, kteří i po její smrti uchovávají na matku hezké vzpomínky a jsou na ni hrdí.

Následník britského trůnu princ William a jeho manželka Kate Middleton vychovávají tři děti: dva syny a dceru Charlotte.

Královská rodina/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Britský server Good to Know vypráví, proč pár odmítl pojmenovat svou jedinou dceru po její zesnulé babičce.

Princezna Diana/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Princezna Diana měla se svými syny velmi vřelý vztah a i po její smrti mají William a Harry na svou matku hezké vzpomínky a jsou na ni hrdí.

Lady Dee se stala vzorem pro mnoho lidí. Kate Middleton se snaží dodržovat pravidla výchovy svých dětí, která kdysi používala i matka jejího manžela.

Princezna Charlotte/ ilustrační foto/ Zdroj: hola.com

Mnozí věřili, že vzpomínka na Dianu bude zachována ve jménech dětí prince Williama. Podle serveru ale rozhodně odmítl princ dát své dceři jméno zesnulé matky.

Důvod je zcela zřejmý – William se obával o bezpečnost své jediné dcery a především kvůli tomu, že přitahuje velkou pozornost paparazzi.

Princezna Charlotte/ ilustrační foto/ Zdroj: kommersant.uk

Vzpomínka na Dianu je ale stále zachována. Charlotte má trojité jméno, z nichž poslední dostala po své zesnulé babičky.

„Myslím, že William to udělal velmi moudře, když Charlotte nepojmenoval po své matce. Pak by se všechno, co udělala nebo řekla, neustále srovnávalo,“ řekl královský sloupkař Richard Kay.

PSALI JSME: KRÁLOVNA ALŽBĚTA II. SE OPĚT UKÁZALA NA VEŘEJNOSTI: POPRVÉ PROMLUVILA O ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMECH

PŘIPOMÍNÁME: „TEHDY JSEM NEVĚDĚL, KDO TO JE“: KRÁLOVSKÝ FOTOGRAF SDÍLEL EXKLUZIVNÍ FOTOGRAFII KATE MIDDLETON

Share