S tímto mužem je už skoro 30 let: Tereza Brodská prozradila neobvyklý recept na skvělý vztah

Před několika týdny vyšla kniha Moje máma Jana Brejchová, kterou napsala Tereza Brodská. Herečka tuto knihu pokřtila v Karlových Varech, na akci dorazilo i mnoho známých lidí. Tentokrát s ní byl i její manžel, fotograf Herbert Slavík. Manželé jsou spolu téměř 30 let. Píše o tom web Expres.cz.

Na filmovém festivalu herečka rozdávala podpisy. Fanoušci byli také šťastní, protože viděli, že tam dorazila se svým manželem, což se často nestává.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

Známý fotograf se na podobných akcích objevuje jen občas. Jeho manželka proto častěji chodí na veřejné akce s kamarádkami, kolegyněmi nebo se svým pejskem.

Tentokrát však fotograf udělal výjimku, protože křest knihy o matce byl pro herečku důležitý. Ale to, že se málokdy objevují společně na veřejnosti neznamená, že mají nějaké problémy.

Tereza Brodská / Zdroj: tv.blesk.cz

Opak je pravdou, jejich manželství je velmi stabilní, jsou spolu šťastní a příští rok oslaví 30. výročí. Herečka také prozradila recept na dobrý vztah.

„Můj recept je takový, že jsem se po prvním manželství rozvedla. To první je tak trochu na zkoušku,“ řekla s humorem Tereza Brodská pro server ŽivotvČesku.cz.

Tereza Brodská a Herbert Slavík / Zdroj: Expres.cz

Vyprávěla, že spolu často sledují filmy, cestují spolu, nenudí se a mají si o čem povídat. Tráví spolu dost času a užívají si to.

„Je to hodně o vzájemné toleranci, respektu a úctě vůči tomu druhému,“ dodala Tereza Brodská.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

Loni se její syn Samuel stal otcem, jeho partnerka Lucie porodila dceru. Podle svých slov nemá problém s věkem a je pyšná na to, že se stala čerstvou babičkou.

PSALI JSME: ALENA ŠEREDOVÁ PŘEKVAPILA SVÉ FANOUŠKY FOTKOU BEZ MAKE-UPU: JAKÉ KOMENTÁŘE MODELKA OD PŘÍZNIVCŮ OBDRŽELA

PŘIPOMÍNÁME: UPLYNULY JEN DVA MĚSÍCE OD PORODU: LUCIE ŠAFÁŘOVÁ SE VRÁTILA DO FORMY A UKÁZALA SE V PLAVKÁCH. S MANŽELEM ODLETĚLI NA OSTROV

Share