Takové chování jsem tolerovat nechtěla, a proto jsem vyhodila syna se snachou z bytu: Co ji k tomu přimělo

Svého syna jsem vychovávala sama. Manžel od nás odešel, když bylo synovi pět let. Jak těžké to bylo, nelze sdělit slovy. Ale zvládla jsem to.

Matka a syn / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Když se rozhodl žít se svou přítelkyní Ivankou, nebránila jsem se. Hlavně aby byl syn šťastný.

Po roce spolu Ivanka začala stále častěji mluvit o svatbě. Navíc svatbu chtěla podle všech tradic. Se spoustou hostů, drahými a krásnými šaty, limuzínou a určitě s líbánkami.

Svatba / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Ale syn řekl své kategorické ne. Na takovou svatbu si nevydělal a půjčku si na ni to brát nechtěl.

Ivanka se samozřejmě urazila, dokonce se pokusila o skandál, ale nevyšlo to. Nakonec souhlasila na malou oslavu v kruhu nejbližších.

Ještě chvíli poté, co oni bydleli v pronajatých bytech, mladí se nastěhovali ke mě. Pod záminkou, že v této době, budou sbírat na vlastní bydlení.

Peníze / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Mám dvoupokojový byt. V malé místnosti jsem se usadila já a ve velké se usadili mladí, kde Ivanka okamžitě začala nastavovat své řády. Přesunula nábytek podle svého uvážení, přebarvila stěny, některé mé věci odnesla do garáže.

Takhle jsme spolu žili půl roku až do mých narozenin. Měla jsem jubileum a rozhodla jsem se ho oslavit doma, v kruhu příbuzných a kamarádek.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Chtěla jsem rozmístit stůl s pohoštěním ve velké místnosti, na co mi snacha odpověděla, že je to jejich pokoj, a chotí tam, a navíc zvat tam hosty, nemám právo, protože tam jsou její věci. Skandál byl velmi hlučný! Ale poslední slovo bylo za mnou.

Během oslav se mluvilo o tom, jaké mají mladí plány do budoucna a jak brzy plánují děti. Co tady začalo! Ivanka prohlásila, že s tchyní jako já, o žádných dětech nemůže být řeč. Že jím nepomáhám, že kvůli mě, ona ani nemohla řádně oslavit svatbu, protože jsem jím nechtěla pomoci.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Toto jsem vůbec nepochopila. Syn se rozhodl sám a my jsme o tom prakticky nemluvili. Je to jeho život a já do něj nepletu.

Druhý den jsem synovi oznámila, že se mnou žít nebudou! Termín na hledání nového bydlení jsem stanovila týden. Syn to vnímal docela klidně. Našel byt, sbalil si všechny své věci a spolu s manželkou, rychle se odstěhoval.

Žena / Zdroj: zyttia.org

Syn teď u mě často přespává a stále častěji se mnou mluví o rozvodu. Ivanka je po celou tu dobu velmi uražená, píše na sociálních sítích všem svým známým, jak jsem špatná tchyně, že jsem je vyhnala na ulici a že se kvůli mně rozpadá jejich manželství.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MINI PIG SE ROZROSTL NA 300 KILOGRAMŮ A DONUTIL MAJITELE KE KOUPI NOVÉHO DOMU

PŘIPOMÍNÁME: „TATI, JSEM S TEBOU“: DCERA ŠLA PRACOVAT JAKO UKLÍZEČKA DO DOMOVA DŮCHODCŮ, ABY VIDĚLA OTCE

Share