Žena zjistila, že její pes mňouká jako kočka: toto milé a dobré video dojalo spoustu lidí

Štěně přezdívané Penelope se mohlo stát obyčejným newyorským křížencem, protože nemá rodokmen a narodilo se v důsledku kombinování francouzského buldoka a bostonského teriéra.

Štěně/Zdroj: ukr.media

Štěně však mělo velké štěstí: v obchodě si ho všimla dívka a na první pohled se téměř zamilovala.

Štěně se dlouho nemohlo naučit vydávat štěkot. A jakmile majitelka uslyšela mňoukání, začala hledat kočku ve svém domě, která se náhodou ztratila. Dívka ale brzy zjistila, že její vlastní pes mňouká. Štěně opravdu vrčelo, ale nemohlo štěkat.

Majitelka zvířete řekla svým přátelům o svém zajímavém objevu. Zpočátku nevěřili, dokud nešli navštívit kamarádku. Štěně opravdu mňoukalo jako kotě. Poté jeden z přátel navrhl dívce, aby vytvořila vlastní stránku na Instagramu pro roztomilého „kočičího psa“. A pes dostal krásnou přezdívku – Penelope.

Účet Penelope si za pár měsíců sledovalo více než 5 000 lidí a všechny dojalo vtipné nesmysly a zajímavé chování štěněte. Majitelka psa žertovala a ujistila se, že až její mazlíček vyroste a nabude síly, přestane vrčet a začne štěkat. Ale kvůli tomu, milovat Penelope méně, samozřejmě nebude.

Penelope je nyní dospělý pes a přestal zábavně vrčet. Počet sledovatelů jeho stránky je asi 6 tisíc. Ale fanoušci nejsou pro psa důležití, protože žije v lásce a péči, miluje svou majitelku a má mnoho přátel – stejná aktivní a veselá zvířata.

PSALI JSME: ZÁZRAK PŘÍRODY: ŠTĚNĚ S NEJDELŠÍMI ŘASAMI SI ZÍSKALO SRDCE MILIONŮ LIDÍ

PŘIPOMÍNÁME: PŘED PĚTI LETY ŽENA KOUPILA MÍSTO BYTU OPUŠTĚNÉ MĚSTO A PŘESTĚHOVALA SE TAM ŽÍT SAMA: JAK VYPADÁ JEJÍ ŽIVOT DNES

Share