„Snažím se pochopit svůj život“: Adele otevřeně promluvila o příčině hubnutí

V neděli 14. listopadu vysílala CBS pořad Adele – Adele One Night Only, rozhovor zpěvačky s populární americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou.

V listopadu se slavná britská zpěvačka Adele vrací na pódia s novým albem. Během posledních dvou let se rozvedla s manželem Simonem Koneckim a zhubla 45 kg. Prozradila to v rozhovoru s moderátorkou Oprah Winfreyovou v rámci pořadu Adele One Night Only.

Adele si pro rozhovor vybrala stylový bílý oblek od Christophera Johna Rogerse.

„V podstatě k tomu došlo kvůli mému znepokojení. Po rozvodu jsem začala mít hrozné záchvaty paniky. Úplně mě paralyzovaly a zmátly, protože jsem nedokázala ovládat své tělo,“ řekla Adele.

„Chápala jsem, co se děje. Ale zároveň bylo mé tělo jako cizí, jako z jiné planety, chápete? Vždy jsem trochu cvičila. Několikrát týdně na záda,“ dodala s tím, že záda ji bolely už od dětství.

A pak si všimla, že v posilovně úzkost zmizí.

„Všimla jsem si, jak moc jsem trenérovi věřila, když jsem se cítila tak zmatená… Chodit do posilovny se stalo mým regulátorem času – mým plánem pro každý den, když jsem neměla žádné plány,“ dodala.

A přestože se mnoho fanoušků k tak markantní změně váhy zpěvačky stavělo pozitivně, dočkala se řady negativních komentářů. Podle ní ji to ale neobtěžovalo.

„Nebyla jsem ani šokovaná, ani znepokojená – mé tělo bylo během mé kariéry předmětem objektivizace,“ vysvětlila Adele.

„Snažím se pochopit svůj život,“ dodala zpěvačka.

PSALI JSME: „NAPOJILI MĚ NA PŘÍSTROJE A POZOROVALI MĚ“: KRAMPOL MUSEL ZNOVU DO NEMOCNICE. CO SE SLAVNÉMU HERCI TENTOKRÁT STALO

PŘIPOMÍNÁME: „MUSÍM MÍT SVOJI MYSL A TĚLO VYLADĚNÉ DO POHODY“: MICHAELA KUKLOVÁ PROMLUVILA O LÉČBĚ I O TOM, ŽE NEPŘIBÍRÁ

Share